Sportial Club

Sportial Logo Yeni Final

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Çocuklarımızı spora yönlendirmek, onların sağlıkları ve gelişimleri için önemli bir adımdır. Sportial Club Dragos Fitness  ve Spor Salonu, çocuklarınızı sportif bireyler olarak yetiştirmek, daha güçlü ve dinç olmalarını sağlamak aynı zamanda sağlıklarını korumak için profesyonel bir ekiple eğitim vermektedir. Bu eğitim mantalitesi eşliğinde çocuklarımız birçok spor dalında ustalaşmaktadır, bunların başında da “Aikido” geliyor.

Çocuk Spor Okulları Aikido Dersleri

Aikido, Japonya’ya özgü bir savunma sanatıdır. Sportial Club Kartal Spor Salonu’nda çocuklarımıza Aikido’yu yıllarını bu işe adamış tecrübeli ve profesyonel hocalarımızın liderliğinde öğretiyoruz. Yalnızca öğretmekle kalmıyoruz, hayatlarının her alanında Aikido felsefesini ve öğretilerini yaşatmalarını, onlara uygun hareket etmelerini öğretiyoruz. Bu spor sadece bir savunma sporu değildir, bir yaşam biçimidir. Kartal Fitness merkezinde, bu yaşam biçimini değerli gençlerimize en doğru şekilde öğretiyoruz. 

Bizlere emanet ettiğiniz çocuklarımıza biz öğrenci gözüyle değil evlat gözüyle bakıyoruz. Onlara hem bu sporun ahlakını ve erdemini hem de tekniklerini aşılıyoruz. Aikido sporu erdemleriyle beraber yaşatılınca ancak bir anlam kazanır. Biz de gerekli temel felsefelerle beraber Aikido’nun savunma tekniklerini profesyonel eğitmenlerimizin desteğiyle yeni nesillere aktarmaktayız. Aikido’ya uygun geniş spor salonlarımızda, son kalite ve modern ekipmanlarla birlikte Aikido sporunun tekniklerini kademe kademe evlatlarımıza öğretiyoruz.  Bu sayede çocuklarımız hem Aikido’nun temel felsefesini iyice kavramış oluyor, hem de uygulamalı olarak tüm teknikleri detaylı bir biçimde öğreniyorlar.[/vc_column_text][vc_column_text]Çocuklarımızı spora yönlendirmek, onların sağlıkları ve gelişimleri için önemli bir adımdır. Dragos Fitness ve Dragos Spor Salonu, çocuklarınızı sportif bireyler olarak yetiştirmek, daha güçlü ve dinç olmalarını sağlamak aynı zamanda sağlıklarını korumak için profesyonel bir ekiple eğitim vermektedir. Bu eğitim mantalitesi eşliğinde çocuklarımız birçok spor dalında ustalaşmaktadır, bunların başında da “Aikido” geliyor.

Çocuk Spor Okulları Aikido Dersleri

Aikido, Japonya’ya özgü bir savunma sanatıdır. Kartal Spor Salonu’nda çocuklarımıza Aikido’yu yıllarını bu işe adamış tecrübeli ve profesyonel hocalarımızın liderliğinde öğretiyoruz. Yalnızca öğretmekle kalmıyoruz, hayatlarının her alanında Aikido felsefesini ve öğretilerini yaşatmalarını, onlara uygun hareket etmelerini öğretiyoruz. Bu spor sadece bir savunma sporu değildir, bir yaşam biçimidir. Kartal Fitness merkezinde, bu yaşam biçimini değerli gençlerimize en doğru şekilde öğretiyoruz. 

Bizlere emanet ettiğiniz çocuklarımıza biz öğrenci gözüyle değil evlat gözüyle bakıyoruz. Onlara hem bu sporun ahlakını ve erdemini hem de tekniklerini aşılıyoruz. Aikido sporu erdemleriyle beraber yaşatılınca ancak bir anlam kazanır. Biz de gerekli temel felsefelerle beraber Aikido’nun savunma tekniklerini profesyonel eğitmenlerimizin desteğiyle yeni nesillere aktarmaktayız. Aikido’ya uygun geniş spor salonlarımızda, son kalite ve modern ekipmanlarla birlikte Aikido sporunun tekniklerini kademe kademe evlatlarımıza öğretiyoruz.  Bu sayede çocuklarımız hem Aikido’nun temel felsefesini iyice kavramış oluyor, hem de uygulamalı olarak tüm teknikleri detaylı bir biçimde öğreniyorlar.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”5444″ img_size=”full” css=”.vc_custom_1604403289798{padding-top: 15px !important;padding-bottom: 15px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Neden Sportial Club?

  • Spor salonlarımız, oldukça geniş ve donanımlıdır. Tamamen Aikido’ya özel olarak tasarlanmış Dragos Spor Salonu sizlere önemli bir avantaj sağlar.
  • Eğitmenlerimiz bu sporu işin ustasından öğrenmiş, bazıları bizzat Uzak Doğu’da bulunmuşlardır. Bu sayede Aikido’yu doğru, etkili ve hızlı bir şekilde evlatlarımıza öğretirler.
  • Sportial Club Dragos çocuklarımız için sadece bir spor salonu değil aynı zamanda bir yuvadır. Burada onlara Aikido felsefesi dahil genel ahlak kurallarını ve yaşamı öğretiriz. Çocuklarımız Sportial Club bünyesinde bir ailenin üyesi olacaklar.

 

Aikido, hem zinde kalmanız ve sağlıklı olmanız hem de kendinizi en iyi şekilde savunabilmeniz için mükemmel bir spordur. Bu sporda ustalaşanlar, hayata farklı bir açıdan bakıp kendi iç huzurlarını bulurlar. Biz de çocuklarımıza bu mükemmel sporu eksiksiz bir şekilde öğretmek için elimizden geleni yapıyoruz. Haydi sizin çocuklarınız da Dragos ailesinin bir parçası olsun. [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]