Sportial Club

Sportial Logo Yeni Final

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Çocuklarımızı spora yönlendirmek ve onlara güzel bir uğraş kazandırmak istiyorsanız Aikido kurslarımız tam size göre! 

Aikido, Uzak Doğu’da ortaya çıkan bir savunma sporudur. Maltepe Spor Salonu olarak çocuklarımıza Aikidoyu en doğru ve en iyi şekilde öğretiyoruz. Gerek mental gerekse fiziksel olarak, bizlere emanet ettiğiniz evlatlarımızı Aikido’nun öğretileri çerçevesinde geliştiriyoruz. Küçüklükten itibaren bu tür sporlarla ilgilenen çocuklar hem daha özgüvenli olurlar hem de çok sağlıklı bir biçimde büyürler. 

Maltepe Fitness merkezimizde, uzak doğuda eğitim görmüş ve profesyonel olan Aikido hocalarımız ile çocuklarımıza en üst kalitede eğitim vermeyi ve aile sıcaklığında bir sosyal çevre kazandırmayı amaçlıyoruz. Ülkede pek yaygın olmayan Aikido sporu aslında çocuklarımızın hem fiziksel hem de ruhsal gelişimini olumlu yönde etkileyecek etkili bir spordur. Sportial Club Maltepe sayesinde çocuklarınız Aikido’yu çok sevecek.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_single_image image=”4807″ img_size=”large” css=”.vc_custom_1604403513111{padding-top: 15px !important;padding-bottom: 15px !important;}”][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][vc_column_text]

Çocuklara Özel Aikido Dersleri

Aikido etkili bir savunma sporu olmasının yanı sıra bir hayat felsefesidir. Aikido kendi öğretilerine ve yaşama biçimine sahiptir. Çocuğunuzun büyüme çağında bu ahlak kurallarına göre büyümesi ve kendini savunacak, kondisyonunu arttıracak bir spor ile uğraşması çok büyük bir avantajdır. Biz Maltepe Spor Salonu olarak yıllarca Aikido’ya gönül vermiş hocalarımız ile işin hem teknik hem de mental boyutunu çocuklarımıza en etkili şekilde öğretiyoruz.

Maltepe Fitness merkezimizde Aikido ekipmanlarımız ve donanımlı Aikido salonlarımızda, elverişli imkanlarda Aikido’yu yaşatıyoruz. Tüm çocuklarımız özel antrenman programlarıyla ve bire bir eğitimlerle karşılanmaktadır. Maltepe Spor Salonumuz çocuklarınıza sporu sevdirecek bir merkez olacak. Peki neden mi bizi tercih etmelisiniz? İşte sayısız avantajlarımızdan birkaçı:

  • Onlarca yıl bu eğitimden geçmiş ve Uzak Doğu’da eğitim almış deneyimli hocalarımız ile çocuklarınız hem aikido tekniklerini hem de aikido felsefesini işinin ehlinden öğrenme fırsatını yakalıyor.
  • Donanımlı spor salonlarımız, bütün öğrencilerimize yetecek düzeyde imkanlara sahiptir. Herkese özel olarak eğitim verdiğimiz için çocuklarınız çok daha hızlı bir şekilde bu sporu öğrenecek ve gelişecektir.
  • Burada yalnızca Aikido sporunu öğrenmiyorlar, hayatlarını bu spora göre yaşamayı ve bu sporun felsefesine göre yaşamayı öğreniyorlar. En önemlisi de burada bir aile sıcaklığıyla karşılanıyorlar. Geniş bir sosyal çevre edinip bir yere ait olmanın gururunu yaşıyorlar. İddia ediyoruz çocuğunuz uzun yıllar ailemizin parçası olmak isteyecek ve çok önemli dostluklar kazanacaktır.

Biz, çocuklarımıza en iyi şekilde bu sporu öğretmeye ve onların hayatına bir hedef eklemeye çalışıyoruz. Sportial Club desteğiyle çalışan ve eğitilen evlatlarımız ileride “Zeki, çevik ve ahlaklı” bireyler olarak yetişecektir. Siz de bizi tercih edin ve ailemizde katılın. Detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızı ziyaret etmeniz yeterli olacaktır.

 

Spor salonu fiyatları ve aletli pilates fiyatları hakkında detaylı bilgi için sportialclub.com/iletisim/ sayfamızdan veya whatsapp canlı destekten iletişime geçebilirsiniz.

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]