Sportial Logo Yeni Final

Boks kursu günümüzde pek çok kişinin ilgisini çeken ve müsabakalara tabi tutulan spor dalları arasında yer buluyor. İki yarışmacının belirli kurallar çerçevesinde yumruklarıyla dövüşerek yapıldığı spor türüne boks deniyor. Ciddi oranda cesaret, güç ve dayanıklılık isteyen bir spor olarak öne çıkıyor. Kökenleri antik Yunan ve Roma’ya kadar uzanan boksun spor dalı şeklinde sınırlarının belirlenmesi ise Boks müsabakalarındaki ana hedef kişinin rakibe belden yukarı sert ve net vuruşlar uygulamak ve gelen darbelerden kendisini koruyabilmesidir. Boks esnasında rakipte ciddi bir yaralanmaya sebebiyet vermemek adına içi yumuşak bir madde ile şişirilmiş eldivenler kullanılıyor. Profesyonel ve amatör boks şeklinde ikiye ayrılıyor. Profesyonel boksörler ağırlığı 170-283 gr. arasında değişiklik gösteren eldivenlere başvurulurken, amatör boksörler ise 227 gr. ağırlığındaki eldivenleri tercih ediyorlar. Sportial Club ayrıcalığıyla boks eğitimi ve dersleri alarak savunma sporları konusunda kendinizi geliştirmeniz mümkün. Özellikle çocuğunuz için boks eğitimlerini düşünebilirsiniz.  

Boks Eğitimi

Sportial Club bünyesinde verilen boks derslerimiz etkili antrenman programlarımız dâhilinde düzenleniyor. Yetişkinlerin yanında çocuklara yönelik hazırlanan programlarımız mevcuttur. Çocuklarınızın alanında deneyimli hocalarımız rehberliğinde bu sporu en doğru şekilde yapmasına olanak sağlanıyor. Boks dersleri kategorisinde eğitim veren hocalarımız, çocuklar için boksun tüm detaylarını kapsayan ve onların hem fiziksel hem de ruhsal yeterliliklerini göz önünde bulunduran programlar düzenliyor. 

Boks Dersleri

Boks eğitiminin etkili ve başarılı olabilmesi adına öncelikle iyi bir antrenman salonu gerekiyor. Sportial Club Maltepe Spor Salonuboks dersleri kapsamında, bünyesinde bulundurduğu ekipmanlar, aletler ve ringler ile kaliteli bir hizmet sunuyor. Aynı şekilde Sportial Club Kartal Spor Salonu da her türlü antrenman tipine müsait olmasıyla sporcuların bir numaraları tercihleri arasında yer buluyor. Sportial Club ekibi olarak derslerde sizlere sağladığımız en büyük avantajın ise boks sporunu aile sıcaklığı içerisinde, hayatınızın bir parçası haline getirerek icra etmemiz şeklinde açıklayabiliriz. Ekibimize katılan her yeni üye ailemizin bir parçası sayıldığından, salonlarımızda eğitim gören çocukların hem birbiriyle hem de bizimle kaynaşması sporda belirli bir yere ulaşabilmek adına önem arz ediyor. Üstelik burada sizlere sadece boksu öğretmekle kalmıyor, bu sporu bizlerle birlikte yaşamanıza imkân tanıyoruz. Böylece boks, her gittiğinizde heyecanlandığınız ve sürekli yapmak isteyeceğiniz sosyal ve eğitici bir aktivite halini alıyor. 

Boks Kursu Fiyatları

Sportial Club boks kursu fiyatları kapsamında son derece cazip seçeneklerle öne çıkıyor. Boks kursu okulunda aradığınızdan daha fazlasını sizlere sunarak, geniş kapsamlı eğitimler ve antrenmanlarla çocuklarınızın geniş bir sosyal çevreye sahip olması için çalışıyor. Boks kursu fiyatlarında yılın belirli dönemlerinde indirim ve kampanyalar düzenlemeyi ihmal etmeyerek ödeme açısından da sizlere kolaylık sağlıyor.

Maltepe boks kursu ve Kartal boks kursu dersleri hakkında detaylı bilgi almak için https://www.sportialclub.com/iletisim/sayfamızdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.