Sportial Logo Yeni Final

Çocukların sağlıklı gelişebilmeleri ve kabiliyetlerinin ortaya çıkartılabilmesi için sporu yaşamlarının bir parçası haline getirmeleri gerekiyor. Spor, kişilerde hem bedensel hem de ruhsal yönden fayda sağlamaktadır. Sportial Maltepe boks kursu sayesinde çocuklar, savunma sanatlarını öğrenebiliyor ve becere kazanabiliyorlar. Küçük yaşlardan itibaren, boks sporuna alışmak ve gelişmelerini sağlayabilmek için Sportial Kartal boks kursu en popüler, spor salonu olarak hizmet veriyor. Çocuklar için boks kursları, özel eğitmenler tarafından verilmektedir. Boks sporu, uzun yıllardır, popülerliğini korumakta ve sürekli gelişmektedir. Çocukların, iyi bir boksör olabilmesi için bedensel dayanıklılıklarını artırmak ve taktiklerin öğrenilmesi sağlanmaktadır.

Çocuklar İçin Boks Kursu

İstanbul Anadolu yakasında, hem Maltepe hem de Kartal’da en iyi çocuklar için boks kursu hizmetleri veriliyor. Boks alanında gelişmek isteyen çocuklar, kurs kayıtlarını yaptırdıktan sonra uzman eğitmenler tarafından düzenli olarak eğitilmektedir. Boks kursları için sadece çocuklar değil her yaştaki kişiler başvuruda bulunabiliyor. Çocuklara özel hazırlanan ders programları ile öncelikle vücut ve kas gelişimleri sağlanmaya daha sonra boks taktikleri eğitimleri verilmeye çalışılıyor. Boks sporunun her bir inceliği gösterilmekte ve her derste farklı taktiklerin öğrenilmesi sağlanmaktadır.

Çocuklar İçin Boks Salonu

Çocuklar için boks salonu arayanlar, Sportial Maltepe boks salonunu tercih edebiliyorlar. Anadolu yakasında, iki farklı spor salonunda verilen kurslar sayesinde daha fazla çocuğun boks sporunu yapması sağlanıyor. Anadolu yakasının en popüler boks salonları olan Maltepe ve Kartal salonları, tüm spor türleri için oldukça geniş imkanlara sahiptir. Boks sporu için kayıt yaptıranlar, spor salonlarında diğer imkanlardan da faydalanabiliyorlar. Boks yapmayı öğrenmek isteyen çocuklar, spor salonlarında, her türlü ekipmanı bulabiliyor ve hocalarının yapmış olduğu programa uyarak, günlük çalışmalarını düzenli olarak yapabiliyorlar. Spor ile ilgilenen çocuklar, günlük hayatlarında, diğer arkadaşları ile daha iyi etkileşim kurabilecek ve boks sporunun disiplinine uyarak, kendilerini geliştirebilecektir.

Çocuklar İçin Boks Okulu

İstanbul Anadolu yakasında çocuklar için boks okulu hizmetleri veriliyor. Boks sporu, dünyanın her yerinde olduğu gibi ülkemizde de oldukça popülerdir. Boks yapmaya başlayan çocuklarda hem beden hem de zihin olarak daha iyi güçlenme görülebilmektedir. Geleceğin sporcuları olmak isteyenler, bu okullara kayıtlarını yaptırarak, uzman eğitmenler tarafından verilen dersleri almaya başlayabiliyorlar. Anadolu yakasında bulunan ve boks sporu yapmak ve sporun tüm inceliklerini öğrenmek isteyenler, Kartal ya da Maltepe spor salonlarında sunulan imkanlardan hemen faydalanmaya başlayabiliyorlar. Boks okulu olarak her yaştaki çocuklara uzmanlar tarafından tüm kurs programları, samimi ve eğlenceli bir ortamda veriliyor.