Sportial Logo Yeni Final
CYCLE

Cycle, hem form tutmak, hem de performansınızı artırmak hem de kalp damar sağlığı açısından faydalı bir egzersiz türüdür. Spinning egzersizleri sayesinde, kalbiniz güçlenir ve egzersiz performansınız artar. Egzersiz seviyeniz arttıkça, nefes alıp verme kapasitenizi ve dayanıklılığınız fark edilir şekilde gelişir.

ENERJİ

Enerjik bir yapıya mı sahipsiniz? O zaman spinning egzersizini tercih etmelisiniz.
Bu egzersiz türü, hem enerji harcamak hem de zihinsel motivasyon açısında idealdir. Spinning egzersizleri sırasında, antrenörlerimiz eşliğinde yüksek motivasyonla çalışabilirsiniz. 25 km yaparak, performansınızı zirveye taşıyabilirsiniz. Spinning aktivitelerinde, hareket veya koordinasyon zorluğu söz konusu değildir… Bacaklarınızı çeviriyorsunuz, hepsi bu!

KİLO VERME

Spinning, kısa sürede kilo vermenize yardımcı olur.  Gerçekleştirilen egzersiz seviyesi ve süresi yüksek oranda kalori harcatır (kilonuza ve seviyenize göre  ortalama 700 kalori). Maksimum kalori yakmak ve kendini iyi hissetmek için bu egzersizi deneyin. Bu antrenman, mutluluk hormonu olan endorfin hormonunun  maksimum seviyede salgılanmasını sağlar.