Sportial Logo Yeni Final

Yaşamlarını sağlıklı bir şekilde sürdürmek isteyen veya sağlıkla ilgili belirli bir hedefe ulaşmayı düşünen kişilere ihtiyaçları bazında beslenme programı oluşturan meslek uzmanları günümüzde “diyetisyen” şeklinde tabir ediliyor.  Günümüzde spor ve sağlıklı yaşam kulüplerinde spor hizmetleri kadar diyetisyenin de bulunması önem taşıyor. Biz de bunun bilincinde hareket ederek Sportial Club bünyesinde üyelerimize alanında uzman bir diyetisyen rehberliğinde hizmet veriyoruz. Doğru beslenmenin disiplinli yapılan spor ile birleştiğinde olumlu sonuçlar doğurduğunu biliyoruz. Vücudu fitness, yoga ve pilates gibi programlarla formda tutabilmek için bizlere yazılan beslenme takvimini de göz önünde bulundurmak gerekiyor. Diyetisyenimiz Tuğba Kumaş’ın üyelerimize sunduğu uzmanlık alanlarını şu şekilde ele alabiliriz; 

Sağlıklı Beslenme kapsamında kişiye özel programlar hazırlanarak besin takvimi düzenleniyor. 

Sporcu Beslenmesi kategorisinde sporcuların yaptıkları sporu ya da antrenmanı baz alarak egzersiz öncesi ya da sonrasında tüketilmesi gereken besinler üzerinde duruyor. Böylece yaptığınız spor anlam kazanıyor. 

Kilo verme açısından günümüzde pek çok kişi sorun yaşıyor. Diyetisyenimiz Tuğba Kumaş vücudunuzda hedeflediğiniz forma ulaşabilmeniz için kişiye özel diyet programları düzenleyerek kilo verme sürecini hızlandırıyor. 

Kilo alma da en az kilo verme kadar stresli bir süreci kapsıyor. Gereğinden fazla zayıf bir vücut hem görünümümüz hem de sağlığımız açısından tehdit oluşturuyor. Normal kiloya erişebilmek için kişinin mevcut kilosu ve bünyesi baz alınarak besin takvimleri hazırlanıyor. 

Gebelik beslenmesi konusunda son derece titiz ve hassas bir tutum izleniyor. Annenin sağlığıyla birlikte bebeğin sağlığı da göz önünde bulundurularak tüm gebelik sürecini içine alan beslenme planlaması yapılıyor. Çocuk beslenmesi ile ilgili diyetisyenimiz ebeveynlerle birebir iletişim kurarak her çocuğa özel beslenme takvimleri hazırlamayı tercih ediyor. Çocukların gelişimiyle birlikte büyüme süreçlerinin de sağlıklı bir şekilde ilerlemesi için çalışıyor. 

Diyetisyen Programları

Beslenme uzmanlarının büyük çoğunluğu kişinin yapısı, mevcut durumu, mevcut rahatsızlığı ve yaptıkları spor değerlendirmesine göre diyet programı oluşturulması gerektiğini savunuyor. Bu nedenle de spor kulüplerinde çalışan bir diyetisyenin kişiye doğru program hazırlaması için spor konusunda da bilgili olması önem taşıyor. Kişinin uyguladığı antrenman doğrultusunda, vücut analiz ölçümü, kan tahlilleri ve yemek alışkanlıkları bazında beslenme takvimleri hazırlanması daha bilinçli görülüyor. Kişiyi haftalık, 15 günlük veya 1 aylık periyotlarla düzenli takibe almanın ve hedeflerine ulaşıp ulaşamadığını izleme sonucunda elde edilen başarı grafiği de son derece yüksek olacaktır.

Diyetisyen Fiyatları

Sportial Club üyelerine diyetisyen fiyatları bazında oldukça cazip seçenekler sunarak ödeme işlemlerinde de kolaylıklar sağlamayı ihmal etmiyor. Sportial Club Maltepe Spor Salonu ve Sportial Club Kartal Spor Salonu şubelerimizde diyetisyen ücretlerihakkında detaylı bilgi edinmek için önceden randevu alarak alanında uzman diyetisyenimiz ile yüz yüze görüşebilir ve bireysel antrenman programınıza ek özel beslenme-diyet ve takip paketi satın alabilirsiniz. Üstelik kulüp üyelerine özel fırsatlarımızdan da yararlanmanız mümkün. Ayrıca tüm üyelerimize Uzman Diyetisyen Tuğba Kumaş rehberliğinde bir görüşmeyi hediye ediyoruz.

Kartal diyetisyen ve Maltepe diyetisyen hakkında detaylı bilgi için sportialclub.com/iletisim/ sayfamızdan veya whatsapp canlı destekten iletişime geçebilirsiniz.

Anadolu Yakasında Aradığınız Kick Boks Kursu Ve Salonu Sportial Club!

Kick boks kursları için Sportial Club olarak bizi tercih edenler, profesyonel hizmet alacaklarını bilmektedir. Sportial Maltepe spor salonu kurs programlarımız, yaş gruplarına göre yapılmaktadır. Her yaş grubu ile çalışmalar yapabildiğimiz için küçük yaşlarda kick boksçu yetiştirmeye başlıyoruz. Sportial Kartal spor salonu hizmetlerimizde, spor ile ilgilenmek isteyen herkese, istedikleri her türlü bilgiyi veriyor ve uzman kadromuz denetiminde istedikleri sporları yapmalarını sağlıyoruz. İstanbul Anadolu yakasında yaşayanlar, iyi bir kick boks kursu alabilecekleri yer araştırmalarını yaparken, Sportila Club spor salonlarımızı tercih edebilirler. İnsanların, yapmak istedikleri spor türlerine göre profesyonel eğitimler veriyor ve sporu daha çok sevdirmeye çalışıyoruz. Kick boks kursları için çocuklardan, yaşlılara kadar herkes hizmetlerimizden faydalanabilirler. Spor salonlarımızda, tüm eğitimlerimiz, oluşturulan gruplar halinde ya da özel hoca eşliğinde birebir olarak verilmektedir. Seçmiş olduğunuz, kurs türüne ve süresine göre fiyat seçenekleri oluşmaktadır. Kick boks kurslarına katılmak isteyenler, üyelik oluşturarak, indirimli fiyat seçeneklerimizden faydalanabilmektedir.