Fight Academy Dragos - Sportial Club Fight & Fitness Academy

Fight Academy – Dragos

Sportial Club Fight Academy

Deneyimli antrenörler rehberliğinde savunma sporları öğrenmek istiyorsanız Sportial Club bünyesinde hazırlanan Fight Academy programları tam size göre. Dragos Fitness ve Kartal Spor Salonu tesislerimize gelerek alanında profesyonel, deneyimli ve sertifikalı eğitmenlerimizden Boks ve Kickboks tekniklerini en doğru şekilde öğrenmeniz mümkün. Eğer savunma sporları dalında herhangi bir deneyime sahip değilseniz endişelenmenize hiç gerek yok! Sadece size uygun gelen programlarımızdan birine kayıt yaptırmanız yeterli. Geriye sadece bu heyecanı uzman antrenörlerimiz eşliğinde yaşamanız kalıyor. 

Sportial Club Fight Academy Programları 

Sportial Club Fight Academy programları Boks ve kick boks şeklinde sıralanıyor. Eğitim programlarının nasıl işlediğini aşağıdaki haliyle sizlere açıklayabiliriz; 

Boks ve Kickboks 

Sportial Club Dragos tesislerimizde yapacağınız boks antrenmanlarında sizlere Türkiye’de olimpiyat ikinciliği derecesine sahip olan Atagün Yalçınkaya ve Dünya Boks Şampiyonu unvanıyla öne çıkan Adem Kılıççı rehberlik edecek. Boks ve kickboks alanında deneyiminiz yoksa, Dragos Spor Salonu ve Kartal Spor Salonu bünyesinde başlangıç seviyesine kayıt yaptırabilir ve milli sporculardan oluşan ekibimiz ile birlikte çalışabilirsiniz. Yalnızca 1 ay sürecek olan başlangıç seviyesinde gard, ayak duruşu, kroşe, direk ve aparkat vuruşlarını öğreneceksiniz. Sonrasında savunma ve kombine vuruşlarla beraber temel boks eğitimini tamamlamış olacaksınız. Başlangıç seviyesinin ardından isterseniz eşli çalışmalar, ip atlama, kum torbası, gölge boksu gibi antrenmanlara geçiş yaparak, çeşitli antrenman modelleri ile çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Ayrıca tesislerimizde sadece boks antrenmanlarıyla sınırlı kalmayarak, crossfit, kuvvet, kuvvette devamlılık, kondisyon, koordinasyon ve fonksiyonel fitness gibi kardiyo sistemindeki egzersizler yapmanıza da olanak sağlanıyor. 

Sportial Fight Academy’de haftada üç gün olmak üzere ayda 12 antrenman uygulamanız için planlama yapılıyor. Üstelik antrenmanlar bireylerin yaş seviyesi baz alınarak belirleniyor. Tüm antrenmanların süresi 1 saatlik periyotlar şeklinde ayarlanıyor. Buna ek olarak Sportial Fight Academy’de, buhar odası, sauna, ücretsiz havlu, peştamal ve şampuan hizmetlerinden ücretsiz olarak yararlanabilirsiniz. 

Sportial Club Fight Academy Çocuk Programları

Sportial Club minikleri düşünmeyi ihmal etmiyor ve Fight Academy kapsamında çocuklara özel programlar düzenliyor. Tüm sporlara başlamak için en doğru zaman şüphesiz çocukluk dönemidir. Tesislerimizde hizmet veren uzman eğitim kadromuz programları oluştururken çocukların fiziksel ve mental gelişimlerini göz önünde bulunduruyor. Çocuklarımızın öğrenim hızlarının zirvesinde oldukları düşünüldüğünde de, bu özel programlar sayesinde branşlarının püf noktalarını hızlıca kavramaları ve uygulamaları kaçınılmaz oluyor. 

Neden Sportial Club Fight Academy 

Sportial Club Fight Academy rakiplerine pek çok açıdan fark yaratıyor. Her şeyden önce savunma sporlarında alanında isim yapmış boks şampiyonlarıyla çalışıyor. Bu durumda sporcuların derslerde kurallara ve hareketlere dair doğru olmayan bir şeyi öğrenmeleri imkânsız hale geliyor. Antrenman programları sizler için özel olarak hazırlanarak, vücudunuzda yer alan tüm kas grupları hedefleniyor. Böylece bütün kasların hem çalıştırılması hem de geliştirilmesi sağlanıyor. Kas gruplarınızın dışarıdan çalıştırılması sebebiyle içeriden de akciğer kapasitenizle birlikte kondisyonunuz güçlendiriliyor. Mental anlamda da zihniniz, refleksleriniz, hızlı karar verme yeteneğiniz ve özgüveniniz de pekişmiş oluyor. 

Sportial Club Fight Academy Paketleri 

Sportial Club Fight Academy; Fitfight Standart ve Fitfight Plus üyelik paketlerinden birini seçerek Sportial Club bünyesinde hizmet veren tesislerimizin yüksek teknolojili fitness ekipmanlarından, basketbol sahasından, crossfit alanlarından, saunalarından, buhar odalarından, duşlarından ve havlu/şampuan hizmetlerinden yararlanmanız son derece kolay. Üstelik Pilates, Zumba, Crunch Yoga ve bunun gibi pek çok grup dersine ücretsiz katılabilirsiniz. Sportial Club Fight Academy paketleri kapsamında yılın belirli dönemlerinde indirim ve kampanyalar düzenlediğimizi de eklemek istiyoruz. Paketler hakkında detaylı bilgi edinmek isterseniz https://www.sportialclub.com/uyelik-tipleri/) adresinden üyelik tiplerimizi inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.