Fight Academy - Dragos | Sportial Club Fight & Fitness Acedemy

Fight Academy – Dragos

Fight Academy – Dragos

Sportial Club Dragos | Fight Academy
Kendinizi Savunun!
Alanında Profesyonel ve Deneyimli Antrenörler İle Çalışın.

 

Sportial Clug Dragos Fight Academy minimum bir saat süren antrenmanlarla haftada üç gün, ayda on iki antrenman yaptığınız kapsamlı bir eğitim programıdır. Sportial Club Dragos tesislerinde bulunan deneyimli ve profesyonel eğitmenler ile kendinizi korumayı hızlı, kesin ve etkin biçimde öğreneceksiniz. Hiçbir deneyiminiz olmasa bile programlarımızdan herhangi birine kayıt olarak bu heyecanı Sportial Club tesislerindeki profesyonel antrenörlerimizle beraber yaşayabilirsiniz. 

Sportial Club Dragos Fight Academy tesislerinde, tamamen profesyonel, deneyimli ve sertifikalı eğitmenlerimiz ile beraber Boks, Kickboks, Tekvando ve Aikidio’yu en doğru şekilde öğrenebilirsiniz. 

 

Boks

Özellikle Sportial Club Dragos tesislerindeki boks antrenmanlarınızı Türkiye’nin bu alandaki en büyük derecesine sahip, olimpiyat ikincisi ve Avrupa Boks Şampiyonu olan Atagün Yalçınkaya ile Dünya Boks ve Survivor şampiyonu Adem Kılıççı önderliğinde yapacaksınız. 

Eğer hiç deneyiminiz yoksa; Sportial Club Fight Academy bünyesinde boksa başlangıç seviyesinden başlayarak tamamen milli sporculardan oluşturulmuş, profesyonel ve deneyimli bir ekip ile beraber çalışacaksınız.  Boks için başlangıç eğitimi bir ay sürecek ve bu seviyede sırasıyla gard, ayak duruşu, direk, aparkat ve kroşe vuruşları öğreneceksiniz. Sonrasında savunma, savunmadan sonra kombine vuruşlar ile beraber temel boks eğitimini almış olacaksınız. 

Sportial Club Dragos tesislerinde almış olduğunuz başlangıç seviyesini geçtikten sonra eşli çalışmalar, ip atlama, gölge boksu, kum torbası antrenmanları gibi bir çok antrenman modeli ve metodu ile çalışmalarınıza devam edebileceksiniz. 

Sportial Club Dragos tesislerinde yalnızca boks antrenmanları yapmakla kalmayacak; crossfit, kuvvet, kuvvetde devamlılık, koordinasyon, kondisyon, fonksiyonel fitness gibi kardiyo sistemde antrenmanlar da yapmış olacaksınız. 

Sadece Yetişkinler İçin Değil, Özellikle Çocuklar İçin Sportial Club Fight Academy!

Tüm sporlar için en uygun başlangıç dönemi çocukluktur. Dünyaca ünlü birçok sporcu branşlarına çocukluk çağında başlamıştır. Bu kuşkusuz dövüş sporları ve savunma sanatları için de geçerlidir.

Sportial Club Dragos | Fight Academy tesislerinde bulunan deneyimli ve profesyonel eğitim kadromuz çocukların fiziksel ve mental gelişimlerine yönelik özel programlar hazırlamaktadır. Öğrenim hızlarının zirvesinde olan değerli çocuklarımız bu özel programlar sayesinde branşlarının püf noktalarını çok daha hızlı kavrayabilmekte ve uygulayabilmektedir.

Bırakın Çocuklarınız Beladan Uzak Durmayı Öğrensin!

Sanılanın aksine hiçbir dövüş sporu ve savunma sanatı çocuklarınıza nasıl kavga edeceğini öğretmez. Aksine kavgadan ve beladan uzak durmayı; ancak duramadığı noktada kendisini hızlı, kesin ve etkin biçimde korumayı öğretir. Dövüş sporları ve savunma sanatları ile eğitilen bir çocuk için yumruk atmak bir kavga etme biçimi olmaktan çıkar, spor yapma biçimine dönüşür. Bu sayede çocuk yumruklarını spor yapmak için, aklını problem çözmek için kullanır. Çocuklar böylece her iki şekilde de beladan uzak durmayı öğrenir. 

Sportial Club FitFight Standart ve Sportial Club FitFight Plus üyelik paketleri ile 1500 m2’lik GYM alanından, toplamda 3500 m2’lik Sportial Club Dragos tesislerimizin size sunduğu son teknoloji fitness ekipmanlarından, basketbol sahamızdan, crossfit alanımız, saunalarımız, buhar odalarımız, duşlarımız ve havlu/şampuan hizmetlerimizden ücretsiz olarak faydalanabilirsiniz. Aynı zamanda haftada kırk saate kadar gerçekleşen Zumba, Pilates, Crunch Yoga ve benzeri tüm grup derslerine ücretsiz katılabilir; dilerseniz aylık, dilerseniz iki aylık periyotlarla yağ ve kas oranınızı ölçtürebilir, postür analizlerinizi alabilirsiniz. Sportial Club FitFight Standart ve Sportial Club FitFight Plus üyelikleri ile tamamen size özel hazırlanmış bir antrenman ve beslenme programına da sahip olursunuz. 

Sportial Club | Fight Academy için özenle geliştirilmiş FitFight Standart üyeliği ile dilediğiniz bir dövüş sporunun haftada üç, ayda on iki kere gerçekleşen antrenmanlarına katılabilirsiniz. 

Yine Sportial Club | Fight Academy için özenle geliştirilmiş FitFight Plus üyeliği ile aynı antrenman düzenindeki yarı özel (4-5 kişilik gruplar) şekilde gerçekleştirilen antrenmanlara katılabilirsiniz. 

Sportial Club Dragos üyelik paketlerimize göz atmak için Buraya, bizimle iletişime geçmek için Buraya tıklayabilirsiniz.

Sportial Club | Fight Academy
Kendinizi Savunun!