Sportial Logo Yeni Final
MALTEPE FITNESS SALONU

Sportial Fitness & Fight Academy Maltepe Fitness Salonu ve Dragos şubelerinde sunduğumuz Fitness programları ile sağlıklı yaşama bilinçli olarak hazırlanmanızı sağlıyoruz. Sadece tek sezonluk değil, yaşam boyu fit ve sağlıklı olmanız için sunduğumuz Fitness egzersiz programlarında özel dersler ve grup çalışmaları ile sizlerleyiz.

SPORTIAL CLUB'DA FITNESS NASIL YAPILIR?

Fitness egzersiz programlarında diğer sporlardan farklı olarak tüm kasların tek tek aletle ya da aletsiz şekilde çalıştırılarak güç kazanması ve sıkılaşması sağlanır. Bu şekilde yapılan çalışmalar sonucunda kas grupları kondisyon kazanır. Ancak her yaşın, her bireyin ve her cinsiyetin kas grubu çalıştırması ihtiyacı farklı olacaktır. Bu nedenle spor salonumuzda yaş, yaşam tarzı, vücut tipi, metabolizma ve bireylerin amacına yönelik olarak kişiye özel fitness egzersiz planlaması yapılır.

Sportial Club olarak spor alanında uzman ve sertifikalı eğitmenlerimiz ile her iki şubemizde de kişiye özel fitness programı hazırlanır, uygulanır ve bire bir olarak takip edilir. Çünkü bireysel gelişim için hem spor yapan kişinin hem de spor yaptıran uzmanın disiplinli bir şekilde işbirliği içinde olması gerekir. 

FITNESS ANTRENMANI FAYDALARI NELERDİR?

Fitness sporu vücutta salgıladığı hormonlar sayesinde kendinizi psikolojik olarak rahatlamış ve mental olarak da zinde hissetmenizi sağlar. Metabolizmayı hızlandıran ritmik çalışmalar ile düzenli olarak fitness yapmaya devam ettiğinizde enerjiniz artar, uykunuz düzene girer ve tabii sağlıklı beslenme ve yaşam tarzı seçimlerinizle birlikte vücudunuzun forma girmesi de özgüveninizi arttırır. Stresten uzaklaşmak ileri yaşlarda metabolik rahatsızlıklardan uzak kalmanızı sağlar. Vücutta kan dolaşımının sağlıklı hale gelmesi ile kalp ve damar sağlığınız da güvence altına alınmış olur. Fitness sporu ve diğer tüm sporlarda da disiplin, sabır ve dayanıklılık önemlidir.

FITNESS İÇİN HAZIR MISINIZ?

Fitness antrenmanları için uygun spor kıyafetler ve yine tüm hareketleri yaparken sizi zorlamayacak spor ayakkabılar tercih edilmelidir. Spor yaparken hijyene de önem veren salonumuzda, her bireyin sağlıklı şekilde spor yapması için en uygun şartlar hazırlanmaktadır. Düzenli olarak dezenfeksiyon yapılan salonumuzda, kişisel hijyen için uyarıları takip etmeniz önerilir. 

Özel derslerde kişiye özel fitness planlaması yapılır ve sizlerin de bu programa birebir uymanız beklenir. Gelişiminiz ve sağlıklı şekilde sakatlanmadan spor yapmanız için bireysel antrenörleriniz eşliğinde spor yapmanız önerilir. 

Fonksiyonel, Modern ve Size Özel Fitness Alanları

Sportial Club Maltepe 3300 m²’lik alanı ve Sportial Club Dragos 3500 m²’lik alanına sahip iki şubesiyle modern tasarımı, fonksiyonel kullanım alanları ve size özel hazırlanan özel fitness dersleri ve grup programları ile bir yaşam merkezidir.

Ferah ve yüksek mimarisi ile yoğun çalışma temposunda sizi bunaltmayacak ve sosyal mesafe ile spor yapmanıza imkan tanıyacak fitness salonumuzda haftaiçi ve haftasonu ders programları ile sizlere hizmet sunuyoruz.

Grup dersleri için ayrılan alanda planlanan saatlerde fitness’a yeni başlayanlardan yoğun tempoda ileri seviye antrenman yapmak isteyenlere kadar her gruba yönelik fitness grup dersleri yapılmaktadır. 

Özel dersler için bireysel antrenör eşliğinde yapılacak antrenmanlara ayrılan alanlarda, konusunda uzman ve sizi en sağlıklı şekilde yönlendirecek deneyimli spor eğitmenlerimiz ile birlikte programınızı uygulayabilirsiniz. 

FITNESS SİZE NASIL ETKİ EDER?

Metabolizmanız hızlanır

Sağlıklı kilonuza kavuşursunuz

Stresten uzaklaşırsınız

Uykunuz düzene girer

Gücünüz ve dayanıklılığınız artar

Esneklik ve çeviklik kazandırır

Kaslarınız şekillenir ve gelişir

Psikolojik olarak rahatlatır

Vücudunuz forma girer

Sağlıklı yaşam için motive eder

Sağlıklı Yaşam için Fitness Programınız Sportial Club’da

Fitness sporuna doğru bir spor salonunda, uzman eğitmenlerle ve size uygun programla başlamak istiyorsanız, doğru adres Sportial Club olacaktır. Sağlıklı yaşam için doğru disiplin mottosu ile hazırladığımız kişiye özel fitness takip programı ile bilinçli ve sağlıklı adımlarla vücudunuzu şekillendirecek ve bir sezonluk değil tüm yaşama yönelik sağlıklı ve sportif bir görünüm kazanacaksınız.