Sportial Logo Yeni Final

Uzun yıllardır popüler olan ve günümüzde de popülerliğini sürdürmeye devam eden boks sporu, kişilere sağladığı bedensel kuvvet ile beraber birçok farklı şey katar. Bu sporun temelinde yatan ahlak ve disiplin anlayışı, boksa başlayanların yalnızca bedenen değil, zihnen ve mental olarak da gelişmesini amaçlar. Bu sayede boksa başlayanlar yalnızca bedenen değil, irade ve zihin olarak da çok daha güçlü hale gelir ve sosyal yaşamlarında çok daha başarılı olurlar.

Tam da bu disiplin anlayışıyla hizmet veren ve özellikle yaşamını düzene sokarak çok daha sağlıklı ve verimli yaşamak isteyenlerin yardımına koşan Sportial Kartal boks kursu işletmemiz, sizlere üst düzey kalite ile eğitim veriyor. Bünyesindeki uzman eğitmenler ile kaliteli ve samimi bir ortam sunan kursumuz, boksör olarak yetişmek isteyen küçük yaş öğrenciler için de büyük avantajlar sağlıyor.

İstanbul Boks Kursu

Birçok farklı İstanbul boks kursu arasından, en iyisi olan ve bu alanda kendini kanıtlamış olan işletmemiz, size veya çocuğunuza üst düzey eğitim alma imkanı tanıyor. Sunduğu hizmet kalitesi ile birçok kişinin tercihi olan boks kursumuz, sağladığı geniş imkanlar ile de sıklıkla adından söz ettiriyor.

Kendisini boks alanında geliştirmek ve bu doğrultuda atılımlar yaparak çok daha güçlü bir hale gelmek isteyenlerin bir numaralı tercihi olan kursumuz, özellikle küçük yaşlardan itibaren eğitim alınabilecek bir işletme olarak ön plana çıkıyor. Kurs genelinde sadece küçük yaş öğrenciler değil, her yaştan sporcu bulunuyor ve tüm sporcuların eğitimine büyük özen gösteriliyor. Bu sayede sadece küçük yaş sporcular değil, her yaştan sporcular sağlıklı bir şekilde yetiştiriliyor ve müsabakalara hazır hale geliyor.

İstanbul Boks Salonu

Birçok boks salonu işletmesinin bulunduğu İstanbul’da, Sportial Maltepe boks kursu olarak Maltepe Semtinde ve beraberinde Kartal Semtinde hizmet veriyoruz. İki farklı salon ile hizmet veren işletmemiz, Maltepe’de 3300 m² Kartal’da ise 3500 m² ile sizlere oldukça geniş alanlarda hizmet veriyor.

Özellikle Sportial Kartal spor salonu işletmemiz, sunduğu geniş imkanlar ve çok daha geniş alanı ile birçok kişi tarafından tercih ediliyor. Her iki salon için de sizlere birçok geniş imkan sağlayan işletmemiz, boks sporu ile beraber icra edebileceğiniz yüzme, fitness, crossfit ve daha birçok farklı sporu yapmanıza da olanak tanıyor. Üstelik bunu uzman eğitmenler eşliğinde tamamen profesyonel bir şekilde yapmanızı sağlıyoruz.

Sportial’da Boks Nasıl Yapılır?

İstanbul boks salonu işletmeleri arasında en iyisi olan salonumuz, özellikle küçük yaştaki öğrenciler için büyük bir özveri ile çalışıyor. “Ağaç yaşken eğilir” mantalitesi ile hareket eden ve bu doğrultuda özellikle küçük yaş sporcuların eğitimini sağlayan boks salonumuz, her bir öğrencisi için büyük bir ilgi ve özveri gösteriyor. Bu sayede bünyesindeki sporcuların küçük yaştan itibaren en iyi şekilde yetişmesini ve gelecekte en iyi başarıyı elde etmelerini sağlıyoruz.

Sportial Maltepe spor salonu işletmemizde verilen eğitimler ise büyük bir disiplin çerçevesinde yürütülüyor. Bu doğrultuda verilen boks eğitimleri, her öğrenci için özel olarak oluşturulan programlar ile yürütülüyor. Bu sayede her öğrencinin kendisini en iyi şekilde yetiştirmesi ve en hızlı şekilde yetişmesi sağlanıyor.

Verilen eğitimlerin tamamı ise, öğrencilerin her biri ile özel olarak ilgilenen profesyonel eğitmenler ile sağlanıyor. Her biri alanında uzman olan ve boks spor ile ilgili çeşitli sertifikalara sahip olan bu eğitmenler, öğrencinin en iyi şekilde yetişmesini ve varsa eksikliklerinin giderilmesini sağlıyorlar. Bu sayede her öğrenci hızlı bir şekilde gelişim gösterebiliyor ve başarılı bir şekilde müsabakalara hazır hale geliyor.