Kartal Dragos Cimnastik Salonu ve Okulu - Sportial Club

Kartal Dragos Cimnastik Salonu ve Okulu – Sportial Club

Sportial Fitness Club çocuk spor okulları çocuklarınızın sevdikleri bir spor dalı ile spor yapmalarını, fiziksel ve mental gelişimlerini desteklemeleri için bunu yaşam tarzı haline getirmelerini hedeflemektedir. Sportial Club olarak özellikle cimnastik sporunu seven ya da merak eden çocuklarınızın doğru ve kaliteli şekilde bu eğitimi Sportial Club Maltepe ve Dragos şubelerinde almaları gelişimleri için çok faydalı olacaktır.

Sportial Club Dragos’ta çocuklara cimnastik eğitimi verecek ekibimiz özellikle çocuklara eğitim vermek üzere donanımlıdır. Çocuklarınızın kaliteli bir cimnastik eğitimi almaları için özel programlar hazırlayan spor kadromuz, her zaman çocukların gelişimleri ve yapılarını göz önünde bulundurmaktadır. Spor salonlarımızda çocuklarımızın hem kaliteli zaman geçirmelerini sağlıyoruz, hem de sevdikleri sporu yapmalarına destek oluyoruz. Çocuklarınız Sportial Fitness Club şubelerinde alacakları cimnastik eğitimi ile sağlıklı bireyler olarak gelişip büyüyecekler. 

 

Sportial Club Dragos’ta Cimnastik Okulu

Cimnastik, vücudun fiziksel yapısının düzeltilmesi ve kas yapısının güçlendirilmesi  amacıyla düzenli ve artistik hareketlerden oluşan bir spor dalıdır. Sportial Club Dragos  çocuklarınız için özel olarak hazırlanan spor antrenmanlarıyla onlara spor sevgisini aşılamak ve merak ettikleri sporu en doğru şekilde öğrenmelerini sağlamak  için özen gösterir. Bedeni çevik hale gelir ve kaslar güçlenir ve spor yaşamlarının bir parçası olur.

Sportial Club Cimnastik 

Cimnastik spora başlayacak küçük çocuklar için en uygun spor dalıdır. Fiziksel uyum, kaslarını ve bedenlerini kullanmak, elastikiyet kazanmaları için cimnastik önereceğimiz bir spor başlangıcı olacaktır. Cimnastik, kendine özel teknikleri ve sağlanacak koordinasyonu ile küçük yaşlarda özellikle doğru eğitmenlerden alınmalıdır. Aksi takdirde sakatlık yaşanabilir ya da çocuğunuz spordan soğuyabilir.

Çocuklarınızın Sportial Club Dragos spor salonunda çocuk spor okullarında katılacağı  cimnastik dersleri, spor hayatlarında çok önemli bir aşama yaşamalarını sağlayacaktır. 

Sportial Club Dragos spor salonunda çocuklar için hazırlanan cimnastik programlarının  yine çocuklar için çok özel faydaları vardır:

  • Çocuğunuz sosyal ve dışa dönük bireyler olarak gelişir.
  • Hareketli çocuklar enerjilerini spora yönlendirir.
  • Duruş bozuklukları ve gelişim sorunlarını düzeltebilir.
  • Denge sorununu ortadan kaldırır.
  • Aktif ve girişken olmalarını sağlar. Özgüven kazandırır.
  • Daha olgun ve sorumluluk sahibi olmalarını sağlar. 
  • Güçlerini kontrol etmeye başlarlar.
  • Çevrelerindeki arkadaşları da spor hayatından olur.

Sportial Fitness Club Dragos, çocuklara spor yapma kültürünü kazandırmayı hedefliyoruz. Çocukların kendi istedikleri  ve merak ettikleri spor dalına  yönelmelerini sağlıyoruz. Sportial Club içinde bulunan profesyonel ve deneyimli spor okulu eğitmenlerimiz en doğru ve kaliteli eğitim için çocukların her biri ile koordineli şekilde çalışır, onların ihtiyaçlarına cevap verir. Plan ve programla spor yapan çocuklar, spor disiplini ile gelişir. 

Sportial Club Dragos deneyimli cimnastik eğitmenleri ve yüksek kalitede spor ekipmanları ile sizleri ve çocuklarınızı şubelerimizde spor yapmanız için bekliyor.