Sportial Logo Yeni Final
KAMPANYALAR

Sportial Club’da Sportif Kampanyalar

Sportial Club, fitness, stüdyo dersleri ve dövüş sanatları ile bir spor merkezinden beklenen bütün özellikleri karşılıyor. Bu özelliklerden istediklerinizi daha uygun ücrete alabilmeniz için şimdi kampanya zamanı! Sportial Fitness Spor Salonu sizin için farklı üyelik paketlerine sınırlı süreli muhteşem kampanyalar yaptı! Detaylar için burayı tıklayın!

YILIN SON YAZ İNDİRİMLERİ

Sportial Club’larda yazın son indirim günleri başladı. Hemen arayın ve aylık 240 TL’den başlayan fiyatlarla üyeliğinizi başlatın

HAZİRAN KAMPANYASI

Sportial Club’larda yıllık aboneliklerde %20 indirim kampanyasından yararlanın. Kampanya için iletişim sayfamızdan bize ulaşabilirsiniz.

AVANTAJLI ÜYELİK KAMPANYASI

Sportial Club’larda 6 ay yerine 12 aylık üyelik  alın avantajlı fiyatlarla daha uzun süre spor yapmanın keyfini çıkarın.

45 GÜNDE YAZA HAZIR KAMPANYASI

Sadece 45 günde fit bir vücuda sahip olarak yaza hazırlanmak ister misiniz? O halde bu kampanya tam da size göre.

GÜNDÜZ FIGHT ÜYELİK KAMPANYASI

Gündüz Fight üyeliği ile spor yapmak daha avantajlı!
Artık 18:00’a kadar boks ve kickboks üyeliği %15 indirimli.

BÜYÜK BAHAR İNDİRİMİ

Sportial Club üyeliklerinde büyük indirim dönemi başladı. Üstelik arkadaşınızla birlikte gelirseniz indirim oranınız yükseliyor.

Sportial Club kampanyaları ile ilgili satış ekibimiz ile görüşmek için aşağıdaki butona tıklamanız yeterli.

Sportial Club’da Sportif Kampanya

Sportial Club, fitness, stüdyo dersleri ve dövüş sanatları ile bir spor merkezinden beklenen bütün özellikleri karşılıyor. Bu özelliklerden istediklerinizi daha uygun ücrete alabilmeniz için şimdi kampanya zamanı! Sportial Fitness Spor Salonu sizin için farklı üyelik paketlerine sınırlı süreli muhteşem kampanyalar yaptı! Detaylar için burayı tıklayın! 

Sportial Club’da Sizleri Neler Bekliyor?

Fitness, Fight Academy, Personal Training, Basketbol, Studyo Dersleri, Pilates, Reformer Pilates, Spa, Kickboks, Çocuk Spor Okulları, Diyetisyen

Sportial, hem dövüş kulübü hem fitness salonu hem de stüdyo dersleriyle butik değil çok amaçlı spor hizmeti veren güvenilir bir merkezdir. İsteyen herkesin farklı spor dallarında ders alabileceği, vücudunu sağlıklı bir şekilde geliştirebileceği aletler, antrenmanlar ve beslenme düzeni ile Sportial’da her şey sizin için!

Sportial Club Kampanya Hakkında Nasıl Bilgi Alabilirim?

Sportial Club spor salonu, Maltepe ve Kartal şubelerine üyelik yaptırmadan önce bize iletişim formu üzerinden ulaşabilirsiniz. İletişim numaralarımız aracılığıyla bizi arayarak spor merkezimizde faydalanabileceğiniz spor çeşitleri hakkında bilgi alabilirsiniz. Ücretler ve vücut ölçümü için detaylı görüşmeyi merkezlerimizde gerçekleştirmekteyiz. Kilonuza, vücut kitle indeksinize göre içmeniz gereken su miktarını, yapmanız gereken antrenmanları, vermeniz gereken kiloyu belirleriz. Kilo almak ya da vermek için yapmanız gereken egzersizleri ve beslenme düzenini oluştururuz. Kararlı olduğunuz sürece bu yolda size uzman eğitmenlerimiz destek olacak! Şimdi sağlıklı bir seçim yaparak Sportial’a gelin!
Sportial Club kampanya avantajlarından yararlanarak daha uygun ücretlerle üyelik oluşturmak için şimdi spor merkezimize davetlisiniz. Ön bilgi almak için whatsapp’tan mesaj atabilirsiniz. hemen bize ulaşabilirsiniz.

KAMPANYA DETAYLARI

Sportial Club’da üyelik süreniz uzadıkça daha fazla avantajlı olursunuz. 6 aylık üyelik yerine 12 aylık üyelik paketini alın, sunduğumuz özel fırsatlardan  yararlanın.

KAMPANYA DETAYLARI

✅12 Özel Ders
✅4 Diyetisyen Görüşmesi
✅6 Ay Gold Üyelik

Sportial Club’a Şimdiden Üye Ol, Yaza Bugünden Hazırlanmaya Başla.

KAMPANYA DETAYLARI

Gündüz spor yapmak artık daha avantajlı🥊
Artık 18:00’a kadar boks ve kickboks üyeliği %15 indirimli 🏆
Hem spor yapın hem kendinizi savunmayı öğrenin
 ✅Maksimum 7 kişilik gruplarla yarı özel boks ve kickboks derslerimize katılma hakkı
✅Şampiyon hocalarımızla birebir çalışma imkanı
✅Uluslararası standartlardaki boks arenamızı kullanma fırsatı

BİZE ULAŞIN

MALTEPE ŞUBE

    KARTAL ŞUBE