Sportial Logo Yeni Final
BASKETBOL
KARTAL BASKETBOL

Bir spor salonundan bekleyeceğinizden daha fazlası Kartal Basketbol sahasında… Sportial Club olarak üyelerimize her zaman daha fazlasını vaat etmeyi seviyoruz. Bu nedenle spor salonu denince akla gelen fitness ve stüdyo dersleri dışında hizmet yelpazemizi üstün seviyede tutmayı önemsiyoruz. Basketbol konusunda kendini geliştirmek isteyenler, küçük yaşta basketbol oynamaya başlamak isteyenler, basketbol seven herkes Sportial Club Kartal şubesinde spor yapmayı çok sevecek. Bu zevkten mahrum olmamak, hijyenik ve ferah basketbol sahasında spor yapmanın keyfini çıkarmak için sizi de Sportial Club Kartal şubemize bekleriz.

KARTAL BASKETBOL AVANTAJLARI

Basketbolu usta eğitmenlerden öğrenmek, sevdiğiniz sporla istediğiniz saatlerde ilgilenmek, sağlıklı spor yapmak için Sportial basketbol sahası sporseverlerin hizmetinde… Kartal Basketbol hizmetlerimizden yararlanmak isteyen üyelerimiz şu avantajlara da sahip olur: Kartal Basketbol sahası için sportial Club üyeliği oluşturduğunuzda fitness ve diğer hizmetlerimizden de ücretsiz yararlanabilirsiniz. Grup derslerimize katılabilir, arkadaş grubunuzla basketbol oynamanın tadını çıkarabilirsiniz. Sportial Club Kartal şubemizde birçok spor salonunda göremeyeceğiniz spor aktiviteleri bir arada bulunur.

BASKETBOL SEVERLERE ÖZEL SAHA

Sportial Club çok amaçlı Spor merkezlerinden biri olarak spor severlere ilgi duyabilecekleri farklı alanları bir arada sunar. Sağlıklı ruh ve beden gelişimi için ihtiyaç duyduğunuz aktiviteleri tek bir merkezden sağlayabilmeniz için hizmet verir. Bunu yaparken ihtiyaç duyulan genişlikte çalışma alanına kavuşmanızı sağlar. Sağlıklı bir yaşam ve zevk aldığımız sportif aktivitelere kavuşmak için Sportial Club Kartal basketbol sahası ile hakettiğiniz hizmeti almanızı destekler.

KARTAL BASKETBOL SAHASINDAN NASIL FAYDALANABİLİRSİNİZ?

Kartal basketbol sahası üyeleri için yüzme saatleri içinde daima kullanılabilirdir.  Basketbol sahasından faydalanmak için size uygun üyelik paketlerinden birini seçerek üyeliğinizi başlatmanız, basketbol oynamak istediğiniz gün ve saat için rezervasyon yaptırmanız, saha içinde oynamaya uygun spor kıyafetlerinizi ve ayakkabınızı giymiş olmanız gerekir.

BASKETBOLUN FAYDALARI

Çocuklarda boy uzamasına yardımcıdır. 

Reflekslerinizi güçlendirmeye yardım eder. 

Yağ yakımını destekler. 

Negatif enerjiden kurtulmanızı ve deşarj olmanızı sağlar. 

Siz de Kartal Basketbol sahamızda sevdiğiniz sporu uzman eğitmen desteğiyle yapmak için şimdi bizi arayın! Sağlıklı bir adım için hala geç değil!