Sportial Logo Yeni Final
KARTAL BOKS
NEDEN SPORTIAL CLUB?

Milli Boksör ve Dünya Şampiyonu Adem Kılıçcı tarafından kurulan Sportial Club, sporun insana kattığı faydaları en profesyonel şekilde ziyaretçilerine sunmaktadır. Sporun herkes tarafından yapılmasI teşvik eden bu merkez, kaliteli ve çeşitli programları ile ziyaretçilerine farklı bir fitness ve spor deneyimi yaşatmayı öncelik ediniyor. Faaliyetlerini Kartal boks salonundaki hizmetleri ile zenginleştiren Sportial Club ile boks dersi alarak boksun tüm detaylarını öğrenebilir; verimli bir eğitim süreci yaşarsınız.  

Boks, temel olarak bir savunma sporudur. Boks öğrenmek kendimizi savunmamız yönünden bize geliştirici katkı sağlar. Vücudumuzun direncinin önemli olduğu noktada hem direncimizi sağlamlaştırıp hem dinç kalmamıza yardımcı olur. Boks, genellikle savunma sporu olarak öğrenilip yapılır. Ancak vücut bağışıklık sistemimizi de kuvvetlendiren olumlu bir etkiye de sahiptir. 

BOKS SALONU

Spor salonu boks için uygun ve geniş bir alana sahiptir. Bu sayede kendi geniş alanınızda madalyalı, uzman eğitmenler ile rahatlıkla çalışabilirsiniz. Uluslararası standartlara uygun olan arenamızda son teknoloji ekipmanlarla çalışma fırsatını Sportial Club’de yakalayabilirsiniz. 

PROFESYONEL VE BİRE BİR İLGİLENEN EĞİTMENLER

Kartal boks salonunda aradığınız tüm ekipmana ve profesyonel eğitime ulaşabileceksiniz. Boks yapmayı öğrenmeye çalışırken sizinle ilgilenen ve detaylı bir çalışma programı yapan danışman hocalara ihtiyaç duyarsınız. Eğitmenlerimiz alanında tecrübeli, yeni teknikleri takip eden ve her şeyden önce iyi birer eğitimci olarak sizlere boksun tüm detaylarını adım adım sizlere anlatacaklar.

Boks sporunu öğrenirken aşama aşama hareketlerin doğru yapılış şeklinin öğrenilmesi olası incinmeleri önleyecektir. Profesyonel eğitmenler sizin vücut yapınıza ve seviyenize göre bireysel eğitim planlaması yaparak boks sporundaki ilerlemenizde her bir adımda yanınızda. Boks sporunda eğitmenle bire bir iletişim diğer spor dallarına göre kıyasla daha önemlidir. Tüm bu öğrenme sürecinde Sportial Club eğitmenleri size destek verir. 

BOKS TÜRLERİ

Kartal boks salonu; boksun çeşitli tüm türlerinin, vuruş tekniklerinin öğretildiği doyurucu bir eğitim içeriğine sahiptir. Kickboks, boksa göre bazı farklılıklara sahip olduğundan, kickboks sporunda profesyonel eğitmenler ve özel ihtiyaç duyulacak malzemeler her zaman yanınızda olur.  

Kickboks sırasında oluşabilecek tüm zedelenme ihtimalleri hem ekipmanlarımızla hem de eğitmenlerin bilgisiyle en aza indirilmiştir. Sizin güvenliğiniz için tüm önlemler alınmış durumda.

BOKS YAPMANIN FAYDALARI

Boksun sizlere sağlayacağı katkılar çok fazladır. Aslında boks öğrenmeye zaman ayırdığınızda sağlığınıza yatırım yapmış oluyorsunuz. Boks öğrenirken verdiğiniz emeğin karşılığını fazlasıyla alacaksınız. 

Boks öğrenmenin sağlayacağı yararlar:

En bilinen faydası olarak kendinizi savunmayı öğrenmiş olursunuz.

Vücut direncinizin darbelere karşı dayanaklı olmasını sağlar.

Kas oranınızı artırmada etkilidir.

Kalbinizin sağlığını kuvvetlendirir. Daha fazla hareket edeceğinizden kalbiniz de spor yapmış olur.

Vücudunuzdaki yağı hızlıca yakar ve fazla kilolarınızdan kurtulup daha sağlıklı bir görünüm yakalarsınız.

Kollarınız, bacaklarınız ve bedeninizin diğer tüm organları hızlı bir hareket halinde olacağından kaslarınız doğal olarak çalışır. Yani kaslarınızın gelişmesine boks büyük katkı verir. 

Hem fazlalık yağları eritmesi hem de kasları geliştirmesi nedeniyle fit ve çekici bir görünüm sağlar.

Günlük hayatın stresini azaltmada birebirdir. Kum torbalarına vurmak ve boks yaparken yüksek enerji harcamak içinizde biriken stresi azaltacaktır. 

BİZE ULAŞIN

Boksun herkes tarafından öğrenilmesi için açılan Sportial Club Kartal boks salonu bünyesinde eğitim fiyatlarında gerekli bilgilendirme için iletişim sayfamız üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Sportial Club Academy, uygun fiyatlarıyla ve ödeme kolaylığıyla boksun herkes tarafından en doğru şekilde öğrenilmesine katkı sağlayan modern bir merkezdir. 

Eğitime kaydolmadan önce salonumuza gelerek eğitim programları ile ilgili bilgi alabilirsiniz. Profesyonel eğitmenlerimizle görüşebilirsiniz. Kartal Spor Salonu’muzu gezerek ve boks ekipmanlarını inceleyerek tesisimizin donanımına bizzat şahit olma imkânınız var.

Daha detaylı bilgiye iletişim sayfamız üzerinden ulaşabilirsiniz.