Sportial Logo Yeni Final
DİYETİSYEN
DİYETİSYEN HİZMETİ HAKKINDA BİLGİ

Ben Diyetisyen Esra İNCE ŞAHİN. 2017 yılı Yeditepe Üniversitesi Beslenme ve Diyetetik bölümünden mezun oldum. Ardından hiç ara vermeden kendi üniversitemde yüksek lisansımı tamamladım. Üniversite yıllarımda gerek özel hastane, gerek devlet hastanesi, gerekse özel muayenehane olmak üzere birçok yerde staj yaptım.

Bu süre zarfı içinde pilates, fitness, yüzme antrenmanlarını hayatıma dahil ettim ve zaman geçtikçe çevresindekilere sürdürülebilir sağlıklı beslenme ve düzenli fiziksel aktiviteyi sevdirmeye çalışan biri haline dönüştüm. Bunların yanında üniversite son senemde beslenme sayfalarında yazılar yazmaya başladım. Mezun olduktan sonra birçok spor salonunda ve özel muayenehanelerde çalıştım, aynı zamanda da online diyet hizmeti veriyorum.

Spora olan ilgimden dolayı Türkiye Cimnastik Federasyonu’ndan Mat Pilates sertifikası aldım.
Bundan sonra da Sportial Club üyelerine beslenme uzmanlığı vermek için buradayım
Sen de benimle birlikte kilo vermek ya da vücut geliştirmek için uygulayabileceğin sağlıklı beslenme programlarıyla yeniden başlamaya ne dersin?

Diyetisyen; yaşam boyu tüm yaşta bireylerin bütüncül sağlığının korunması ve yaşam kalitelerini arttıracak şekilde bilinçli beslenme kurallarını uygulayan ve gerektiği zaman sporla birlikte beslenme programı düzenleyen sağlık meslek alanı uzmanıdır. Sportial Club Kartal spor salonu üyelerimize özel hizmet veren, sizi yaptığınız spor aktivitesi ile birlikte değerlendirecek  bir diyetisyenimiz bulunmaktadır.

DİYETİSYENİMİZİN UZMANLIK ALANLARI

Sağlıklı Beslenme

Sporcu Beslenmesi

Kilo Verme

Kilo Alma

Gebelik Beslenmesi

Çocuk Beslenmesi

Hastalıklarda Beslenme

Hizmet alanları ile ilgili olarak Uzman Diyetisyen Esra İnce Şahin’den randevu sistemi ile görüşme talep edebilir ve siz kulüp üyelerine özel fırsatlardan da yararlanabilirsiniz. 7’den 77’ye her yaştan spor severe hizmet sunan kulübümüzde herkese uygun bir takip sistemi yapılabilmektedir. Sportial Club Maltepe diyet ve sporu bir araya getiren ve sizi bu şekilde izleyen bir sisteme sahiptir.

Unutmayın; sağlıklı bir vücut kesinlikle sağlıklı bir mutfaktan geçer. Bilinçli beslenme ile birlikte sürdüreceğiniz spor programı ile başarıya daha disiplinli şekilde ulaşabilirsiniz. Spora ve beslenme programına başlamadan önce mevcut hastalıklarınız ve sağlık geçmişiniz ile ilgili bilgi vermeyi unutmayınız. Diyetisyenimizin sizden talep edeceği tahliller için de detaylı bilgi alabilirsiniz.