Kartal & Dragos Boks Salonu ve Kursu - Sportial Club

Kartal & Dragos Boks Salonu ve Kursu – Sportial Club

Çocuklarınızın zevkle yapacağı ve isteyeceği bir spor dalı düşünmeniz istendiğinde herhalde aklınıza en başta boks gelecektir. Boks her ne kadar eğlenceli ve etkili bir spor olsa da sağlığa da bir o kadar faydalıdır. Boks, kondisyon ve koordinasyon açısından insanı inanılmaz derecede geliştirmektedir. Dragos Fitness merkezlerimizde çocuklarımızın başarılı bir boksör ve sağlıklı birer birey olabilmesi için uğraş veriyoruz. Onlara kaliteli bir kartal boks salonu eğitimi ve harika bir sosyal alan vadediyoruz. İşte boks derslerimizin detayı. 

Çocuk Spor Okulları Kartal Boks Salonu Dersleri

Boks, pek çok kişinin ilgisini çeken ve müsabakalarını izlediğimiz bir spor dalıdır. Özellikle çocuklarımızı bir spora yönlendirmek istediğimizde, onun ilgisini çekecek ve onu heyecanlandıracak spor dallarını tercih etmeliyiz. İşte boks tam olarak böyle bir spordur. Kartal Spor Salonumuzda çocuklarınıza profesyonel olarak boks eğitimi vermekteyiz. Her ne kadar eğlenceli gözükse de boks kursu eğitimi dikkatli bir şekilde verilmezse bazı sorunlara yol açabilir. Profesyonel antrenörlerimiz aracılığıyla, çocuklarınızın sağlığını göz önünde bulundurarak onlara etkili ve güvenli bir eğitim sunuyoruz.

sportial-kartal-boks-salonu-ve-kursu

Kartal Fitness merkezimiz, donanımlı bir boks kompleksine sahiptir. Her öğrencinin özel olarak çalıştırılabileceği ringler, her öğrenciye özel ekipman, bol miktarda antrenman aletleri ve deneyimli eğitmenlerimiz ile bizi seçen her evladımıza özel olarak eğitim veriyoruz. Her çocuğun fiziksel özelliklerine ve yaşına göre antrenmanlarını ayarlıyoruz. Bu sayede, diğerlerine oranla büyük ve daha kondisyonlu sporcularımızın geride kalmamasını veya daha küçük ve daha yeni sporcularımızın da çok fazla zorlanmamasını sağlıyoruz. 

Sportial Club Avantajları

Öncelikle Sportial Club Dragos bünyesinde, boks alanında deneyimli ve uzman antrenörler barındırmaktadır. Kendileri de dahil yüzlerce başarılı sporcu yetiştirmiş hocalarımız, boks sporunu çocuklarınıza en doğru ve etkili şekilde öğreteceklerdir. 

Boks eğitiminin başarılı ve etkili olabilmesi için iyi bir antrenman salonu şarttır. Dragos Spor Salonu sahip olduğu onlarca ekipman, alet ve ringler ile kaliteli bir boks hizmeti sunuyor. Antrenman salonumuz her türlü antrenman tipine müsaittir. Profesyonel boks eğitmenlerimizin çocuklarınıza özel hazırladığı profesyonel düzeyde antrenmanlar ile bir boksör olma yolunda ilk adımları atacaklar.

Bizim sizlere sunduğumuz en büyük avantaj ise boks sporunu aile sıcaklığında, bu sporu sizlere sevdirerek ve hayatınızın bir parçası haline getirerek icra etmemizdir. Ekibimizin her yeni üyesi artık ailemizin bir parçası sayılmaktadır. Spor Salonumuzda eğitim gören her çocuğun birbiriyle ve bizimle kaynaşması, bu sporda bir yerlere gelebilmek açısından oldukça önemlidir. Burada sadece sizlere boksu öğretmiyoruz, boksu bizlerle beraber yaşamanızı sağlıyoruz. Böylece boks, giderken heyecanlandığınız, sürekli yapmak isteyeceğiniz sosyal ve eğitici bir aktivite haline geliyor. Haydi siz de daha fazla bilgi için iletişim sayfamızdan bize ulaşın ve çocuklarınızı bu güzel dünyanın bir parçası yapın.  

Kartal Spor Salonu ve Maltepe Spor Salonumuz hakkında detaylı bilgi için sportialclub.com/iletisim/ sayfamızdan veya whatsapp canlı destekten iletişime geçebilirsiniz. Üyelik avantajlarımızı değerlendirebilirsiniz.

sportial-kartal-boks-salonu-ve-kursu-ting