Sportial Logo Yeni Final
ÇOCUK BOKSU

Boks sporu birçok çocuğun ilgisini çeken ve yapmak istediği bir spor türüdür. Çocuklarımız bu sporu icra ederken özgüvenleri artacaktır ve iyi hissedeceklerdir. Fakat çocuklarınızı Sportial Kartal boks kursu için güvendiğiniz bir spor salonuna göndermelisiniz. Biz Kartal Spor Salonu olarak çocuklarımızın kapasitelerine ve yaşlarına uygun bir şekilde eğitim veriyoruz. Her bir kişiye verdiğimiz özel eğitim sayesinde çocuklarımız zorlanmadan ve en optimum şekilde bu sporda ustalaşıyorlar.

Kartal Spor Salonlarımız uzun yıllardan beri sayısız sporcu yetiştirmiştir. Tek hedefimiz çocuklarımızın iyi birer sporcu olmasıdır. Onlar üzerinde iyi izler bıraktığımızı ve bizim salonlarımızda mutlu olduklarını görmek bizim için en büyük ödüllerden birisidir. Çünkü onlar bizim de birer evladımızdır. Hepsinin değeri gözümüzde aynı ve paha biçilemezdir. Bu yüzden elimizden geleni ve daha fazlasını yaparak geleceğin sporcularını en iyi imkanlarda yetiştiriyoruz. 

sportial-maltepe-boks-salonu-ve-kursu
ÇOCUKLAR İÇİN BOKS SPOR OKULLARI

Çocuklarımız tüm teknikleri, profesyonel olarak bu sporu yapmış ve deneyimli hocalarımız eşliğinde kavrayacaklardır. Etkili antrenman programlarımız sayesinde zamanlarını boşa harcamayacaklar, verdikleri tüm çabaların karşılığını alacaklardır. Siz de fark edeceksiniz ki Kartal Fitness merkezinde verdiğimiz boks dersleri, kendisini savunmasını öğrendiğinden ötürü onlara özgüven katacak. Kondisyon antrenmanlarımız sayesinde sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olacak. En önemlisi ise spor için gerekli olan disiplini ve mantaliteyi kazanacağı için hayatında çok daha başarılı ve idealist bir birey olarak yetişecektir. 

Kartal Fitness merkezimizde, boksa dair tüm ekipmanlarımız ve birçok ringimiz ile çocuklarımız etkili antrenmanlar geçirecekler.  Profesyonel eğitmenlerimiz, çocuklarınıza her alanda yardımcı olacak ve her birisiyle özel olarak ilgilenecektir. Tüm teknikleri birer birer öğrenip, her antrenmanda bir adım daha ilerleyeceklerdir. Unutmayın boks sporunda gelişebilmek için düzenli antrenman şarttır ama bu antrenmanlar uzman gözetiminde ve kişiye özel olursa işte o zaman gerçek eğitim tamamlanmış olur.

Sportial Club Kartal, bir boks kursu okulunda aradığınızın daha fazlasını sizlere sunuyor. Geniş kapsamlı eğitimlerimiz ve antrenmanlarımızın yanında çocuklarımız geniş bir sosyal çevreye de sahip olacaklardır. Birbirlerine yardım etmeyi ve birlikte ilerlemeyi öğreneceklerdir. Tüm bu imkanlarla birlikte Sportial Club çocuğunuz için ikinci bir yuva olacak. Daha detaylı bilgi almak için iletişim sayfamızdan hemen bize ulaşın. Bizimle birlikte çocuğunuz güçlü ve sağlıklı bir birey olarak büyüyecek, haydi zaman kaybetmeden bize katılın!

sportial-maltepe-boks-salonu-ve-kursu