Sportial Logo Yeni Final
KICK BOKS

Savunma sporları arasında yer alan kick boks günümüzde insanların çoğunun ilgisini çeken bir spor dalıdır. Bu spor egzersiz veya mücadele amacıyla tercih ediliyor. Bu sebeple Sportial kartal spor salonu olarak insanlar için kick boks kursu veriyoruz. Kurslarımızı spor dalına özel olarak hazırlanmış ekipmanlardan yararlanarak uygun spor salonunda gerçekleştirerek kursumuza katılan kişilerin kısa süre içerisinde sporu yapmaya başlamasını sağlıyoruz.

SPORTIAL CLUB KICK BOKS KURSU

Spor salonumuzda kick boks kursları spor dalında eğitim almış olan deneyimli antrenörler tarafından verilir. Antrenörler tarafından hazırlanan ders programıyla verilen kurs sayesinde sporu öğrenmek isteyen kişiler kısa sürede öğrenebilirler. Öğrendiklerini de gerektiğinde savunma amacıyla kullanabilirler. Kartal kick boks kursu derslerimiz spor dalı için hazırlanmış spor salonumuzda yapılır.

Eğitim için gerekli olan dişlik, eldiven ve kask gibi gerekli ekipmanlar salonda hazır olarak bulundurulur. Bu sayede kursa katılanlar dersin başlamasıyla ekipmanları kullanarak antrenörün talimatları doğrultusunda çalışmaya başlarlar. Kursumuza katılım için alt yaş limiti ise 7 yaştır ve 7 yaş üzerindeki yaş gruplarının salonumuzdaki kurslara katılması mümkündür.

KICK BOKS EĞİTİMİ

Kick boks Uzakdoğu sporlarının bir araya getirilmesiyle ortaya çıkmış bir spor dalıdır. Savunma sporları arasında gösterilen bu sporda tekme, yumruk, sınırlı clinch ve düz clinch gibi uygulamalardan oluşur. Kişiler aldıkları kartal kick boks eğitimi sayesinde bu uygulamaları eksiksiz olarak öğrenebilirler. Antrenörler tarafından bu uygulamaların teknik detayları ve kuralları öğretildiği için eğitim esnasında yapılan ikili mücadele sorun yaşamadan eğitimi tamamlarlar.

Salonumuzda verdiğimiz kick boks eğitimi sayesinde insanlar stresten uzaklaşırlar. Ayrıca eğitimimiz egzersiz de içerdiği için kalori harcayarak rahatlayabilirler. Bunun dışında salonumuzda verdiğimiz kick boks eğitimi sayesinde el, ayak ve göz koordinasyonlarının gelişmesini sağlayabilirler. Ayrıca mücadele duygusu geliştiği için özgüvenlerinde artış yaşanır. Eğitimimiz gençler için daha fazla tercih edilen bir eğitimdir. Bu nedenle eğitmenlerimiz bu spor dalının sevilmesini sağlayacak şekilde eğitimler verir.

SPORTIAL CLUB'DA KICK BOKS NASIL YAPILIR?

Sportial kartal spor salonu bünyesinde kick boks, bilgisi olmayan kişiler için antrenörler eşliğinde yapılır. Deneyimli antrenörlerimiz spor için gerekli tüm teknikleri uygulamalı olarak öğretirler ve kursa katılan kişilerden bireysel veya grup şeklinde uygulamasını isterler. Böylelikle teori yanı sıra pratik bilgisi de almış olurlar.

Salonumuz kick boks için hazırlanmış olduğunda zorluk yaşamadan sporlarını gerçekleştirebilirler. Ayrıca spor esnasında yara almamaları için ihtiyaç duyacakları eldiven ve kask gibi ekipmanlarımızı kullanabilirler. Eğitimin tamamlanması sonrasında da salonumuzda öğrendikleri teknikleri unutmamak ve sporu sürekli olarak yapmak için insanların gelmesi mümkündür.

Kick boksu sürekli yapmak isteyenler üyelik hizmetlerimizden yararlanabilirler. Üyelik fiyatlarımız oldukça uygundur ve bu spor yanı sıra diğer spor dalları içinde üyelikten faydalanabilirler. Üyelik yanı sıra kick boks öğrenmek için talep ettiğimiz fiyatlarımızda son derece uygun fiyatlardır. Salonumuzda kick boks öğrenmek isterseniz iletişim yollarını kullanarak bilgi alabilirsiniz.