Sportial Logo Yeni Final
SPA

Sportial Club Kartal Masaj Salonu hizmeti veren şubemizde size özel hazırlanan ve hijyenik koşullarda hizmet sunan spa hizmetimizle sizlerleyiz.

maltepe spa salonu
SPA NEDİR?

Spa suyun iyileştirici etkisini kullanan bir terapi yöntemidir. Çok eski dönemlerde insanlar suyun iyileştirici etkisine inanıyor ve bundan faydalanıyorlardır. SPA ise Roma’lılardan beri uygulanan bir su terapi yöntemidir ve son yıllarda her yaştan spa sever görmeye başladık ve bu durum her geçen gün daha da artıyor.

Spa masajının ispatlanmış ve en belirgin faydalarından ikisi kan dolaşımı ve esnekliktir. Bilinçli ve doğru şekilde yapılacak olan masaj günlük hayatın baskılarından kurtaran bir vücut terapisidir.

SPORTIAL CLUB'DA MASAJ SALONU VE SPA KULLANIMI

Spa hizmetlerimizde su ile birlikte, doğal ve şifalı taşlar, aromatik yağlar ve profesyonel masaj tekniklerinden oluşmaktadır. Spa merkezimize gelen üyelerimiz, bu hizmetleri değerlendirebilir. Önceden randevu alarak, almak istedikleri hizmeti belirten üyelerimiz için spa odası hazırlanır.

Spa hizmetlerinde cilt bakımından stres atıcı masajlara, selülit tedavisine kadar farklı şekilde uygulamalar vardır. Özellikle yoğun antrenman sonrası spa hizmetleri alınmasını özellikle tavsiye ediyoruz.

SPA kuralları olarak gelecek olursak spa ve masaj salonu randevularına en az 15 dakika önce gelinmesi önerilir. Çünkü bu süre içinde duş alarak arınmanız gerekir. Ayrıca masajdan önce, eğer varsa sorunlu bölgeleriniz ve istekleriniz ile ilgili terapiste bilgi vermeniz daha sağlıklı olacaktır.

SPA FAYDALARI

Sportial Club SPA’da yapılacak hizmetlerde kan dolaşımınız hızlanır ve bu sayede selülit oluşumu engellenir. Olanların görünümü azalır.

Vücuttaki ölü derilerin atılması sağlanır, cildi pürüzsüzleştirir ve cilt sağlığını olumlu yönde etkiler.

Vücuttaki yağların daha hızlı atılmasına destek olur.

SPA terapisi, sindirim sisteminin düzenli olarak çalışmasına yardımcı olur.

Dinlendirici ve ferahlatıcı etkisi ile sizi günün stresinden uzaklaştırır ve rahatlamanızı sağlar.

Uyku bozukluklarının tedavi edilmesine destek olur.

Kaslarınızı gevşeterek sizi rahatlatır. Eklem rahatsızlıklarının giderilmesine yardımcı olur.

Romatizmal hastalıkların giderilmesinde tedavi süreçlerinde yardımcı olur.

Spa merkezinden elde edeceğiniz faydanın bütünsel olarak değerlendirilmesi önemlidir. Yaptığınız spor, eğitmenle çalışmanız, beslenmeniz, metabolizmanız ve vücut yapınız bir bütündür. Hepsi birlikte yapıldığında kendinize önemli bir katkı sağlarsınız.

Üyelerimize özel fırsat paketlerimiz ve avantajlı fiyatlarımızla özellikle Spa hizmetimiz ile ilgili de bilgi alabilirsiniz.

Koronavirüs sürecinde kurallar ve hizmetlerde değişme olabilir. Lütfen önceden bilgi alarak randevu talebinde bulununuz.