Kartal Masaj Salonu & Dragos Spa - Sportial Club

Kartal Masaj Salonu ve Spa

Sportial Fitness & Fight Academy ekibi olarak Kartal Masaj Salonu Dragos şubemiz, sizlerin sağlığıyla birlikte rahatlığınızı düşünmeyi ihmal etmiyor. Hafta içi yoğun geçen çalışma saatleri sonrası vücudunuzda yorgunluk ya da gerginlik hissedebilirsiniz. Bu gerginliği atmak için de kökeni Romalılara kadar uzandığı bilinen spa-masaj salonu hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz. 

Kartal & Dragos Sportial Club Spa Hizmetleri Neleri Kapsar?

Dragos spa hizmetleri temelinde su ile yapılan bakım ve terapileri kapsıyor. Seanslarda su ile beraber aromatik yağlar, şifalı ve doğal taşlar kullanılıyor. Aynı zamanda profesyonel masaj teknikleri de uygulanabiliyor. Sportial bünyesinde kusursuz hizmet sunan spa merkezimize geldiğinizde, size uyan masaj ya da bakım teknikleri içerisinden seçim yapabilirsiniz. Üstelik spanın cilt bakımı, selülit tedavisi ve stres giderici masajlar başlıkları altında birbirinden farklı türleri bulunuyor. Eğer cildinizde yağlanma, lçce ya da siyah nokta gibi problemler yaşıyorsanız, tamamen titizlik esasları çerçevesinde ve doğal yöntemlerle uyguladığımız cilt bakım paketlerimizi de değerlendirebilirsiniz. 

Terapimiz cildinizin pürüzsüzleşmesine olanak sağlarken, sizi ölmüş derilerden de tamamen arındırıyor. Bedeninizde hem ferahlatıcı hem de dinlendirici bir etki uyandırarak, günlük uyku bozukluklarınızı da düzene oturtmanıza imkân tanıyor. Bunun yanında sindirim sisteminin sistemli bir şekilde çalışmasını kolaylaştırırken, vücütta ağırlık yapan yağların atılmasına yardımcı oluyor. Son olarak romatizma ve benzeri bedensel rahatsızlıklardan mustaripseniz, kurtulmanız için sizi bir an önce Dragos-Kartal Masaj salonumuza bekliyoruz. Yalnızca merkezimizi arayıp, kimlik bilgilerinizi vererek randevunuzu oluşturmanız yeterli.  Geldiğinizde ekibimizin hijyen kuralları çerçevesinde sizlere talepleriniz doğrultusunda üst seviyede hizmet sunduğunu göreceksiniz.

Sportial Club Dragos Spa Kuralları Nelerdir?

Müşterilerimizin sağlığı bizim için her şeyden önce geliyor. Bu sebeple de spa ve masaj servislerimizden doğru bir şekilde faydalanabilmeniz adına bazı kurallarımız mevcut. Ancak spa kuralları keskin olmamasının yanı sıra, tam anlamıyla müşterilerimizi rahatlatma amacı güdüyor. Spora başlamadan önce 15-20 dakika kadar kardiyo yaparak ısınmanız gerektiği gibi, spa öncesi de duş almanız öneriliyor. Duş alabilmeniz ve terapiye daha iyi hazırlanabilmeniz için de spa seansına 15 dakika erkenden gelmenizi tavsiye ediyoruz. Ayrıca erken geldiğiniz takdirde masaj süresinden 1 dakika bile kaybetmeden yararlanma imkânına sahip oluyorsunuz. 

Dragos spa seansı randevunuzu oluşturmadan önce vücudunuzda ağrı, tutulma ya da gerginlik hissettiğiniz bölgelerinizi tespit etmeniz, ardından da merkezimizde bilgi vermeniz gerekiyor. Vücudunuzun herhangi bir bölgesine yanlış işlem uygulanmaması adına bilgileri doğru iletmeniz önem taşıyor. Bunun yanında Sportial Club Dragos Spor Salonu, seans sırasında tam anlamıyla kendinize geldiğinizi hissettirebilmek adına cep telefonlarınızı soyunma odalarında bırakmanız gerektiğine inanıyor. Günlük rutinimizde ve iş yaşamında telefonlarımızın 24 saat elimizde olduğunu düşünürsek, sadece belirli bir zaman diliminde teknolojiden uzaklaşıp hem bedeninizi dinlendirebilir hem de zihninizi boşaltabilirsiniz. Seans kuralları ve paketleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz de, terapi öncesi Sportial Club görevlilerine ister telefon isterseniz de birebir olarak rahatlıkla danışabilirsiniz. 

Dragos Spa’da Ne Giyilir?

 “Spa’da Ne Giyilir?” Sportial Club Dragos tarafından sunulan spa seanslarına gelmeden önce zihninizi kurcalayacak sorulardan bir tanesidir. Merkezimizde hiçbir şekilde gerginliğe yer olmadığını hatırlatıyor ve altını çizmek istiyoruz. Salona adım attığınız andan itibaren gerek hocalarımız, gerek ortamımızın sakinliği ve atmosferinden alacağınız enerjiyle hafiflediğinizi hissedeceksiniz. Seansa gelirken yanınızda bornoz, peştamal, havlu ve terlik bulundurmanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda bu hizmetler salonumuz tarafından da tüm müşterilerimize sunuluyor. Sadece masaj esnasında vücudunuzdaki kan dolaşımını olumsuz etkilememesi için mayo ve bikini benzeri lastikten yapılan giyecekleri giymemenizi tavsiye ediyoruz.