Sportial Logo Yeni Final
PİLATES

Sportial Club bünyesinde verilen kartal pilates dersleri sayesinde vücudunuza esneklik ve dayanıklılık kazandırabilir, fit bir görünüme kavuşabilirsiniz. Sportial ekibi olarak pilates alanında uzmanlık sertifikasına sahip eğitmenlerimiz rehberliğinde kusursuz hizmet sağlamayı ilke ediniyoruz. 

SPORTIAL CLUB KARTAL PİLATES PROGRAMLARI

Pilates nedir? diye sorduğunuzda, Joseph Pilates tarafından kasları güçlendirerek esnekliği artırmak ve vücudun genel sağlığını iyileştirmek amacıyla geliştirilen bir çeşit egzersiz yöntemi şeklinde tanımlandığını görebilirsiniz. 20. Yüzyıl başlarında geliştirilmeye başlanan bu egzersizler minder üzerinde uygulanabileceği gibi, özel tasarlanan aletler aracılığıyla da yapılabiliyor. Pilates aynı zamanda vücudun tüm bölümlerini harekete geçirmeye yönelik çeşitli aktiviteleri içeren bir sistem olarak da dikkat çekiyor.  Aktivitelerin temelinde de, omurgayı sağlıklı hale getirmek ve vücudun günün her saati dik durmasını sağlamak yatıyor. Sportial Club Fitness Salonu pilates derslerinde son derece hassas bir tutum izlemeyi tercih ediyor. Ekibimiz salonlarımızda egzersiz programı oluştururken, zihin ve beden bütünlüğünü sağlamayı amaç ediniyor. Deneyimli eğitmenlerimiz programı verimli kılabilmek adına, egzersizin her aşamasında hareketleri doğru yapıp yapmadığınızı kontrol ederek sizleri yönlendirmekten de geri durmuyor. Çünkü egzersizler yanlış yapıldığında vücudun herhangi farklı bölgelerinde zedelenmeler meydana gelebiliyor. Daha sağlıklı ve kaliteli bir yaşam için sizleri merkezimize bekliyoruz.

sportial-kartal-reformer-aletli-pilates-3
NEDEN SPORTIAL CLUB KARTAL PİLATES?

Pilates insan vücuduna sayısız yarar sağlayan bir egzersiz yöntemidir. Bu sebeple de asrın sporu olarak nitelendiriliyor. Dragos fitness salonu ve Kartal pilates stüdyosu kapsamında hizmet veren ekiplerimiz pilates programlarını hazırlarken sporcuların tam anlamıyla bekledikleri verimi alabilmeleri için çalışıyor. Günlük hayatınızda yaşayabileceğiniz duruş bozuklukları bir süre sonra çeşitli ağrılara ve ciddi sakatlıklara sebebiyet verebiliyor. Derslerde pilatesin temel prensiplerine bağlı kalınarak, kaslarınızın dengeli bir şekilde esnetilip, kuvvetlendirilerek çalışması sağlanıyor. Ancak unutulmamalıdır ki pilateste de diğer egzersiz hareketlerinde olduğu gibi öncesinde yeteri kadar ısınmak önem arz ediyor. Aksi takdirde vücudunuzda kramp ya da ağrı gibi problemler yaşayabilirsiniz. Sportial Club Spor Salonu ekibi tarafından düzenlenen Kartal Pilates ve Dragos Pilates programlarda vücut geliştirme egzersizleri yerine bedenin çekirdek merkezi üzerine yoğunlaşıyor. Eğitimlerimizde konsantrasyonunuzla birlikte koordinasyonunuzu da geliştirilerek, merkeze odaklanmanız daha kolay bir hale geliyor. Böylece fazla hareket etmeden duruşlarınızı kontrol edebiliyorsunuz. Bunun yanında kardiyo ile kalori açığınız oluşturularak, metabolizmanızın hızlanması da kaçınılmaz oluyor. Düzenli yapıldığı takdirde de, bedeniniz sıkılaşmaya başlıyor ve arzu ettiğiniz kiloya ulaşıyorsunuz. Sportial Club Dragos ve Sportial Club Maltepe salonlarımız aynı zamanda hamilelik döneminde de çekinmeden pilates yapabilmenize ortam hazırlıyor. Uzmanlarımız hamilelik aşamasında da doğum sürecini kolaylaştırıcı bir program izliyor. Sportial Club’a gelerek pilatesin bedeninizde nasıl olumlu sonuçlar verdiğini görebilir, yoğun çalışma hayatının stresinden uzaklaşıp, zihninizi boşaltabilirsiniz. Ayrıca nefeslerinizi düzenleyerek, akciğerlerinizin oksijen kapasitesini artırabilir ve yanlış nefes almanın doğurduğu olumsuz sonuçları ortadan kaldırabilirsiniz. 

SPORTIAL CLUB KARTAL PİLATES PAKETLERİ

Bütçenize uygun fiyat seçenekleriyle pilates dersleri alarak bedeninize esneklik ve sıkılık kazandırmak istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sportial Club ekibi olarak Dragos spor salonu ve Kartal spor salonu bünyesinde ister grup dersleri isterseniz de özel ders kategorisinde uzman hocalarımızın kusursuz pilates deneyimlerinden faydalanabilirsiniz. Eğitimlerimizde katılımcılarımızın sağlığını ön planda tutup, titizlik esasıyla hareket ederken ödeme işlemlerinde de müşterilerimize kolaylıklar sağlıyoruz. Pilates paketleri kapsamında kredi kartına taksitli ödeme imkânları sunuyor, yılın belirli dönemlerinde indirim ve kampanyalar düzenlemeyi de ihmal etmiyoruz. 10’lu 20’li 30’lu 40’lı ve 50’li şeklinde hazırlanan pilates paketlerimiz hakkında detaylı bilgi almak için web sitemizin iletişim bölümünden rahatlıkla bizlere ulaşabilirsiniz.

Spor salonu fiyatları ve pilates fiyatları hakkında detaylı bilgi için iletisim sayfamızdan veya whatsapp canlı destekten iletişime geçebilirsiniz.