Sportial Logo Yeni Final

Çeşitli türden spor etkinlikleri kapsamında insanların bir branş seçerek kendilerini bu alanda geliştirmeye çalışmaları her açıdan yaşamda çok iyi kazanımların elde edilmesine yardımcı olur. Çünkü sporun insan hayatına çok yönlü olarak kattığı oldukça önemli faydalar vardır.

Fiziksel ve ruhsal olarak daima dingin bir yapı içerisinde olmak büyük oranda sportif aktivitelerle yakından ilişkili bir durumdadır. Spor branşları arasında özellikle günümüzde insanların en çok ilgisini çeken dallardan biri, aynı zamanda bir dövüş savunma sanatı da olan kick boks spor dalıdır.

Oldukça güzel nitelikleri ve kendisine göre bir sistemi olan bu spor dalı, kişileri özgüvenlerini kazanmalarına destek sağlamaktadır. Bu alanda gelişmenin ve bilgi konusunda en donanımlı hale gelmenin yollarından biri daima profesyonel kişilerden destek alarak ilerlemektir.

Sportial Kartal spor salonu çalışma alanımızda bizler her yaş grubundan insana kendilerine eğitebilmeleri konusunda hizmetler sunmaktayız. Kursumuz bünyesinde insanlar kick boks sanatına dair birçok şeyi gelişimsel olarak öğrenme fırsatını en iyi şekilde bulabilmekteler.

Sportial Kartal ve Sportial Maltepe spor salonu eğitim alanlarımızda bu spor branşına yönelik tüm dersler en planlı şekilde işlenmekte ve her adım üzerinde özveriyle durulmaktadır. Fiyat seçenekleri bakımdan çok iyi şartların yer aldığı spor eğitim salonlarımızda uygun bütçelerle bizlerden destekler alabilirsiniz.

Kick Boks Dersleri

Kick boks sporunda en kararlı şekilde ilerlemek için vücudu tam bir performansla kullanmayı sağlayacak hareketlerin her birine yeteri kadar en iyi biçimde hâkim olmak gereklidir.

Çünkü genel olarak birçok spor dalında olduğu gibi bu branşta da her bir hareketin birbirini tamamlayıcı bağlantıları ve birtakım özellikleri vardır. Bundan dolayı kick boks dersleri etkin olarak iyi bir plan çerçevesinde gerçekleştirmeli ve uygulamalar pekiştirilmelidir.

Kartal kick boks kursu eğitimlerimizi verirken bizlerin en hassas olduğu konulardan biri de budur. Eğilme kalkma, yumrukları doğru şekilde oluşturma, vücudu doğru manevralarla hareket ettirme ve kol ve bilekleri etkin kullanmaya dair birçok şey planlı ders programlarımız içerisinde yer almaktadır.

Kick Boks Kursu

Kick boks sporuna yönelik eğitimler yaptığımız salonlarımızda bizler herkesin spor bilincini kazanması ve bu konuda kendilerini geliştirme fırsatı bulmaları adına çok uygun fiyatlarla hizmetler vermekteyiz.

Kick boks kursu fiyatları konusunda en iyi indirimlerden faydalanmayı sağlayacak birçok seçenek, üyelik planlarımız arasında yer almaktadır.

3 ay, 6 ay ve 1 yıllık değişen üyelik planları doğrultusunda sizler yaşamınıza uygun olacak şekilde bunlar arasından bir seçim yaparak bizlerle çalışmaya başlayabilirsiniz. Her bir plan çerçevesinde grup derslerine veya birebir özel derslere katılım sağlayabilirsiniz.

Sportial’da Kick Boks Dersleri Nasıl Yapılır?

Sportial spor salonumuzda dersler tamamen bu alanda tecrübesi olan ve kendisini her konuda yetiştirmiş kişiler eşliğinde yapılmaktadır. Profesyonel eğitmenlerimizce vücudun ısınmasından antrenmanlara geçiş aşamasına kadar her bir noktada kişilere gerekli yönlendirmelerde bulunulmaktadır.

Bayan kursiyerler isterlerse salonumuzda yer alan profesyonel bayan eğiticilerimizle çalışma fırsatını elde edebilirler. Kick boks eğitimlerimiz temel düzeyden başlayarak ileri seviyeye yönelik artan bir döngü içerisinde en etkin şekilde verilmektedir.