Sportial Logo Yeni Final
BASKETBOL

Sportial Fitness & Fight Academy’de bir çok farklı spor branşını bir araya getiriyoruz. Bu hizmetlerimizle siz üyelerimize sosyal bir kulüp olarak da ortam sağlamak amacıyla çalışıyoruz. Salon sporlarının her birine değer veriyor ve bu alanda antrenman yapmak ve gelişmek isteyen tüm sporcularımızı bekliyoruz. Tüm spor branşlarında konusunda uzman ve sertifikalı spor eğitmenleri ile çalışma ilkemiz bizim hizmet kalitemiz ve sizlerin sağlıklı spor yapması için çok önemli. Fitness, boks, kickboks, pilates gibi spor alanlarının yanı sıra yine keyifle hizmet sunduğumuz bir  diğer spor dalı da basketbol! Spor salonumuz içinde bulunan kapalı basketbol sahamız ile basketbol sever tüm sporcularımızı bekliyoruz.

Sportial Club Maltepe’de üyelerimizin keyifle zaman geçirebileceği ve grup aktivitesi olarak basketbol maçları düzenleyebilecekleri bir basketbol alanımız bulunuyor. Basketbol konusunda deneyimli antrenörler eşliğinde katılabileceğiniz basketbol antrenmanları için bu spora uygun kıyafetler ve salonda bu spora uygun olan basketbol ayakkabısı ile gelmenizi öneriyoruz. Basketbol konusunda önemli olan ayaklarınızın ve vücudunuzun diğer bölgelerinde sakatlık yaşamamak için lütfen bu uyarılarımızı dikkate alın. Hedefimiz sizlerin sağlıklı şekilde spor yaparak iyi vakit geçirmenizdir.

Sportial Club Maltepe Spor Salonun‘da basketbol konusunda bireysel ve takımlar halinde kaliteli ve spor dolu zaman geçirmenizin yanı sıra, sizler için düzenlediğimiz özel etkinliklerle basketbol heyecanını sprtif ve tatlı bir rekabete taşıyabilirsiniz. Eğlenceli ve keyifli maçlardan oluşan basketbol turnuvaları sonunda, tabii ki kazanan takımlara sürpriz hediyeler de sizleri bekliyor. Spor kulübü olmanın ayrıcalıkları ile bir çok markadan farklı sportif hediyeler sizler için temin ediliyor.

Sportial Club Maltepe‘de spor dolu bir yaşam hız kesmeden devam ediyor! Üyelerimiz için gün boyu ailece birlikte zaman geçirebilecekleri hijyenik, ferah ve modern bir spor salonu olarak sizlere hizmet vermek için sürekli gelişmeye de devam ediyoruz. Kulüp olmanın verdiği avantajlarımızla, sizlere özel hazırlanan paketlerimizle sizleri de aramızda görmek için hazırız.