Sportial Logo Yeni Final
KICK BOKS

Kick Boks, dövüş sporu olarak adlandırılan birçok spor dalı gibi Asya kıtasında 2000 yıl önce hayat buluyor. Japon ve Amerikan Kick Boksu olarak ikiye ayrılsa da bu durum savunma sporu olmasını ve ayakta yapılması özelliğini değiştirmiyor.

Kick Boks çoğu insan tarafından gösteri maksadıyla yapılan bir dövüş sanatı gibi görülse de en az diğer spor dalları kadar sağlığa faydaları bulunuyor. Bu sporda; tekme, diz ve yumruk darbeleri yanında clinch olarak ifade edilen sınırlı ölçüde çekme hareketi de kullanılıyor. Bu spor bir dizi geleneksel hareket dizisinden oluşuyor.

Savunma maksatlı bu spor dalının da diğer tüm spor dalları gibi birçok faydası bulunuyor. Refleks gelişimi, vücut koordinasyonu ve vücuttaki tüm kasları çalıştıran bu spora gönül verenleri Sportial Maltepe Kick Boks Kursu başarıyla eğitiyor.

MALTEPE KICK BOKS KURSU

Spor salonumuz Maltepe Kick Boks eğitimi konusunda deneyimli eğitim kadrosuyla hizmet veriyor. Eğitmenler, hem dövüş sanatları konusunda deneyimli hem de eğitimlerini spor üzerine yapmış kişilerden oluşuyor. Deneyimli personelimiz, bu spora dayalı sağlık sorunu yaşamamanız için her türlü tedbiri alıyor.

Kurslarımızda, her bir sporcuyla birebir ilgilenerek hem kick boks konusundaki gelişimlerine katkı sağlıyoruz hem de tüm sporların vücut üzerindeki olumlu tesirlerinin azami düzeye ulaşmasını hedefliyoruz. Bu çabalarımızın, birçok çocuğun profesyonel olarak sporla ilgilenmesini ve başarılı sonuçlara ulaşmasını görmenin de haklı gururunu yaşıyoruz.

MALTEPE KICK BOKS EĞİTİMİ

Kick boks, sadece yetişkin erkeklerin yapacağı bir spor görüntüsü verse de çok sayıda bayan ve çocuk bu kurslara ilgi duyuyor. Maltepe kick boks dersleri, yetişkin erkek sporseverlerin katıldıkları bir kurs olarak kalmıyor. Hem spor yaparak zinde kalmak, hem vücudunun formunu korumak isteyen hem de savunma maksatlı bu spordan istifade etmek isteyen bayan sporcular da kurslara büyük ilgi gösteriyor.

Gelişim çağındaki evlatlarınızın güvenilir ellerde eğitimi, vücutlarının bu çağda gerekli zindelik ve çevikliğe ulaşması için onlara özel kurs sınıfları teşkil ediyoruz.

MALTEPE KICK BOKS DERSLERİ

Sportial kartal spor salonu bünyesinde kick boks, bilgisi olmayan kişiler için antrenörler eşliğinde yapılır. Deneyimli antrenörlerimiz spor için gerekli tüm teknikleri uygulamalı olarak öğretirler ve kursa katılan kişilerden bireysel veya grup şeklinde uygulamasını isterler. Böylelikle teori yanı sıra pratik bilgisi de almış olurlar.

Salonumuz kick boks için hazırlanmış olduğunda zorluk yaşamadan sporlarını gerçekleştirebilirler. Ayrıca spor esnasında yara almamaları için ihtiyaç duyacakları eldiven ve kask gibi ekipmanlarımızı kullanabilirler. Eğitimin tamamlanması sonrasında da salonumuzda öğrendikleri teknikleri unutmamak ve sporu sürekli olarak yapmak için insanların gelmesi mümkündür.

Kick boksu sürekli yapmak isteyenler üyelik hizmetlerimizden yararlanabilirler. Üyelik fiyatlarımız oldukça uygundur ve bu spor yanı sıra diğer spor dalları içinde üyelikten faydalanabilirler. Üyelik yanı sıra kick boks öğrenmek için talep ettiğimiz fiyatlarımızda son derece uygun fiyatlardır. Salonumuzda kick boks öğrenmek isterseniz iletişim yollarını kullanarak bilgi alabilirsiniz.