Sportial Logo Yeni Final

Boks sporunu yapmak isteyenler, farklı spor dallarındaki gibi bireysel olarak çalışma yapamayacaktır. Özel boks derslerimizden ve hocalarımızın verdiği antrenmanlardan faydalanmak isteyenler, kayıtlarını hemen yaptırabilir. Maltepe boks kursu kayıtları için Sportial Club avantajlarından faydalanabilirsiniz. Özel boks kurslarımızda, boks antrenörlerimiz, doğru teknikleri göstermekte ve günlük antrenmanlar yapmanızı sağlamaktadır. Kartal boks kursu kayıtlarını yaptıranlar, birebir özel dersler alabilmektedir.

Özel boks dersleri sayesinde, kendinizi daha kısa sürede, daha iyi geliştirebilirsiniz. Birebir eğitimlerde, hocalarımız, doğru teknikleri, en iyi şekilde gösterecek ve defalarda denemenizi sağlayacaktır. Sportial Club olarak spor salonlarımızda, günlük antrenmanlara çeşitli nedenlerle gelemeyen sporcularımıza telafi antrenman dersleri veriyor ve seçtikleri paketi eksiksiz tamamlamalarını sağlıyoruz.

Özel Boks Kursu

Boks sporu, bireysel olarak yapılan sporlardan farklı özelliklere sahiptir. Boks sporu, riskli bir spor dalıdır ve eğitimlerin iyi alınması, doğru tekniklerin öğrenilmesi gerekiyor. Boks kursu hizmetlerimiz, gruplar halinde ve özel olarak verilmektedir. Maltepe ve Kartal spor salonlarımızda, personal trainer hizmeti veriyor ve isteyenler, özel spor hocası ile birlikte günlük antrenmanlarını yapabiliyorlar. Boks sporunda, özel ders almanın avantajları çoktur.

Özel spor hocası hizmetlerimizden faydalandığınızda, günlük antrenmanlarınızı, kalabalık gruplar içerisinde yapmak zorunda kalmayacak, hocanın sizinle birebir ilgilenmesini sağlayabileceksiniz. Spor hocalarımız, kurs kaydını ilk yaptırdığınız gün kas yapınızı ve boks bilginizi ölçecektir. Daha sonraki zamanlarda, verilen antrenmanlara göre tüm gelişmeleri yakından takip edecek ve duruma göre program değişiklikleri yapabilecektir. Özel boks kursu sayesinde, günlük antrenman saatlerinizi, kendinize göre belirleyebilirsiniz. Boks tekniklerini hocanızdan doğru bir şekilde öğreneceğiniz için kısa sürede büyük ilerlemeler sağlayabileceksiniz.

Özel Boks Dersi Fiyatları

Sportial Maltepe spor salonu boks kursu fiyatlarımız, daha fazla kişinin bu sporu yapması ve hizmetlerimizden faydalanabilmesi için uygun fiyatlarla belirlenmiştir. Özel boks kursu programlarımız, her yaştaki sporcular için hazırlanmıştır ve profesyonel boksörlerimiz tarafından verilmektedir. Uzman kadromuz ile en kaliteli boks antrenmanlarının, her zaman uygun fiyatlarla sunulmasını sağlıyoruz.

Özel boks kursu, ders ücretleri hakkında bilgi almak isteyenler, spor salonlarımız web sitesini ziyaret ederek bilgi alabilirsiniz. Sporculara sunduğumuz ders paketleri, 10’lu ve 20’li olarak sunulmaktadır. Tüm sporcuları, antrenörlerimiz, başlangıç seviyesinden başlatmakta ve tüm teknikleri görerek ilerlemelerini sağlamaktadır. Özel spor hocası programları sayesinde, boks sporunu daha iyi ve hızlı öğrenecek, kendinizi kısa sürede geliştirebileceksiniz.

Özel Boks Dersi Ve Kursu Şimdi Sportial Club’ta!

Özel boks derslerini almaya başlayanlar, kişisel gelişiminde de önemli değişikliklerin olduğunu fark edebilecektir. Sportial Kartal spor salonu her yaşta boks öğrenmek isteyenler özel kurs veriyor. Özel boks derslerini alırken, kendinize olan özgüvenin arttığını ve vücudunuzda önemli değişimler olduğunu gözlemleyebileceksiniz. Sportial Club’ta verilmeye başlanan özel boks kurslarından, isteyen herkes faydalanabiliyor. Kurs kaydını yaptırmak ve antrenman için uygun saat seçimini yapmak, kurslara başlamak için yeterlidir. Boks sporunda hızlı ilerleyebilmek için mutlaka profesyonel hocalardan ders almalısınız.

Sportial Club’ta özel spor hocanızı seçebiliyor ve kendinize özel programlar yapılmasını sağlayabiliyorsunuz. Boks hocalarımız, sporcuların, beslenmesi, vücut gelişimi, günlük antrenmanları gibi tüm verileri anlık olarak kayıt altına alıyor. Boks kurslarında hocalarımız, geleceğin boksörlerini yetiştirmeyi hedefliyor ve başlangıç seviyesinden başlayarak, tüm aşamalarda, bilinmesi gereken teknikleri, doğru yöntemlerle gösteriyorlar. Spor salonlarımızda vermiş olduğumuz özel boks derslerinin ücretleri, ders program paketine, ders veren hocaya ve antrenman sıklığına göre değişiyor. Farklı paket seçenekleri sunduğumuz için boks öğrenmek isteyen sporcu adayları hizmetlerimizden istediği zaman faydalanabiliyor.