Sportial Logo Yeni Final

Sağlıklı yaşayabilmek için sporun önemini bilmeyen yoktur. İnsanlar, farklı branşlarda sporlar yaparak, vücut kaslarını geliştirmeye ve kondisyonlarını artırmaya çalışmaktadır. Yapılan ya da yapılmak istenilen sporun, uzman eğitmenler ile birlikte yapılması daha faydalı olacaktır. Spor salonu seçimi, yapılacak spor türü kadar önemlidir. Sportial Club olarak, tüm spor türleri için uygun ortamı sağlıyoruz. Özel ders seçeneklerimiz vardır ve herkesin bu fırsatlardan faydalanmasını sağlıyoruz. Spor ve fitness salonlarımızda, kendisini alanında geliştirmiş, yeterli deneyime sahip kişiler ile hazırlanan programa göre eğitimler veriyoruz. Öz güven ve motivasyonun artması için antrenmanların düzenli olarak yapılmasını sağlıyoruz. Vermiş olduğumuz eğitimler ile kursiyerlerimiz, kısa sürede, hem vücut gelişimlerini, hem de yaptıkları branşla ilgili yeteneklerinin artığını açıkça görebilecektir. Salonlarımızda, spor türlerinin kaliteli yapılabilmesi için her türlü aracı bulunduruyoruz.

Özel Ders Veren Fitness Salonları

Uzman eğitmenlerle birlikte spor yapmak, yapılmak istenilen sporun bilinçli ve kontrollü yapılmasını sağlayacaktır. Anadolu yakasında, kick boks kursları veriyor ve her yaşta sporcuların yetişmesini sağlıyoruz. Özel kick boks dersi hem Maltepe hem de Kartal spor salonlarımızda, deneyimli eğitmenlerimiz tarafından verilmektedir. Özel boks dersi almak sporcuların, kendilerini daha iyi geliştirmelerini sağlayacaktır. Özel hoca ile eğitim seçeneklerimizden faydalanmak isteyenler, antrenmana gelemedikleri zaman daha sonra telafi eğitimleri yaparak, açıklarını kapatabilecektir. Ayrıca özel spor hocalarımız, boks ve kick boks sporunun ayrıcalıklarını, inceliklerini göstererek, sporcunun en iyi şekilde yetişmesini sağlayacaktır. Özel derslerimizde, programlar tamamen sporcuya göre hazırlanmaktadır.

Özel Dersin Farkını Sportial'de Keşfedin

Anadolu yakasında iki noktada hizmet veriyoruz. Bunlar Kartal ve Maltepe ilçeleridir. Tüm spor türleri için personal trainerhizmetlerimiz bulunmaktadır. Özel derslerde kalite ve güvene önem veriyor, sporcu ile eğitmen arasında karşılıklı güvenin oluşmasını sağlıyoruz. Sportial club olarak özel dersin tüm spor dallarında önemli olduğunu, kişinin gelişimine göre programlar yapılmasını sağlıyoruz. Sportial club spor salonu üyelik kayıtlarını yaptıranlar, özel ders almak istediklerinde, kendilerine, hoca seçimi seçeneği sunuyoruz. Her kursiyer, istediği hocayı seçerek, özel ders alabilecektir. Spor salonlarımızda verilen özel derslerin çok farklı olduğunu ve sporcuların kısa sürede ileri seviyelere taşınabildiğini gösteriyoruz. Grup halinde yapılan sporlarda, bazı sporcular, uyum sorunu yaşayabilmektedir. Bunun için özel dersler vererek, isteyenlerin, birebir eğitim almasını sağlıyoruz. Kurs programlarımızı yaparken, özel ders verecek hocalarımız ile kursiyerlerin birbirlerine güven duymasını sağlıyor, verilen eğitimlerin sonuçlarının anlık değerlendirmesini yapıyoruz. Her antrenman sonrasında, sporcunun, kas gelişimi, yetenek testi gibi işlemleri yaparak, bir sonraki çalışma programını belirliyoruz.

Kaliteli Hocalarıyla Özel Ders Şimdi Sportial'de

İnsanlar, fitness, dövüş sporları, pilates, jimnastik gibi farklı spor türlerinde eğitimler alabilmek için spor salonu araştırması yapmaktadır. Sportial Maltepe spor salonu her zaman kaliteli eğitimlerin verildiği, spor türüne göre özel derslerin verildiği yerdir. Sportial Kartal spor salonu her türlü spor faaliyetleri ile ilgili kurs seçenekleri sunmaktadır. Spor salonlarımızda, kaliteli eğitmenler ile özel dersler veriyor ve vermiş olduğumuz hizmetlerin farklılığını göstermeye çalışıyoruz. Bir spor dalında eğitim almak ve gelişebilmek için doğru kişilerden eğitim almak önemlidir. Bizlerde, kaliteli hocalarımızla, isteyen tüm sporculara, özel dersler veriyoruz. Hizmetlerimizdeki amacımız, üyelerimizin tüm gereksinimlerini karşılamak, onlara verdiğimiz özel dersler ile yaptıkları spor dalında en iyisi olmalarını sağlamaktır. Uzman eğitmenlerimizi, başlangıç seviyesinden, ileri seviye aşamasına kadar her aşamada her türlü desteği sağlamaktadır. Tüm spor türlerinde, deneyimli eğiticilerimiz ile hizmet sunuyoruz.