Sportial Logo Yeni Final

Yaşamda daima zinde kalmak ve özgüvenli bir yapı içerisinde olabilmek için herhangi bir sportif aktiviteyle mutlaka ilgilenmek gereklidir. Çünkü hareket, egzersiz ve spor her zaman vücudu en iyi performansla çalıştırmaya ve onu birçok bakımdan canlı tutmaya olanak sağlar.

Spor alanı dalları arasında yer alan kick boks günümüzde insanların en çok ilgisini çeken branşlardan biri olarak ön plana çıkmaktadır. Çünkü bu spor hem kişilerin çeşitli durumlarda kendisini müdafaa edebilmelerine ve hem de dövüş sanatı konusunda yeni bakış açıları kazanabilmelerine yardımcı olmaktadır.

Kick boks konusunda iyi bir gelişim kaydedebilmek için daima alanında uzman kişilerle çalışmak ve onların tecrübelerinden faydalanmak gereklidir. Maltepe Kick Boks Kursu eğitim alanımız bu amaç doğrultusunda kurulmuş olarak iyi kalitede hizmetleri insanlara sunmaktadır.

Personal trainer ve uzman eğitmenlerimiz eşliğinde eğitim alanımızda bu sporun tüm inceliklerinin en iyi şekilde kavranması daima mümkündür. Kick boks sporu için gerekli olan tüm araç gereç ve teçhizatların yer aldığı kurs alanımızda spor severler yapacakları çalışmalarla kendilerini önemli ölçüde geliştirme fırsatı bulabilmekteler.

Özel Kick Boks Dersi

Kartal kick boks kursu spor eğitimleri alanımızda uzman çalıştırıcılarımız birebir olarak özel şekilde öğrencilerimizle ilgilenmekte ve onları başlangıçtan ileri seviyeye kadar eğitebilmektedir. Kick boks sporunda tüm hareketleri en iyi biçimde kavramak için daima üzerinde doğru teknikerle pratikler yapmak ve çalışmak gereklidir.

Kick Boks Kursu eğitmenlerimiz temel vuruş tekniklerinden başlayarak vücudu duruma göre manevra ettirebilme niteliklerine kadar birçok şeyi öğrencilere öğretmektedir. Kişisel ve birebir öğrencilere koçluk yapan eğitmenlerimiz onların gelişimlerini her bakımdan yakından takip etmektedir.

Eksik olan ve eksik kalan noktalar üzerinde daha fazla çalışmalar yapılmasını sağlayarak öğrenilenlerin daha kalıcı olması için çaba göstermektedirler. Kick boks sporunda özel olarak alınan eğitimler gelişim ve öğrenme süreçlerini çok daha fazla hızlandırabilmektedir.

Çünkü bu tür eğitimlerde ve çalışmalarda ilgili yerlerde öğrenciler en pratik şekilde sorular sorabilmekte ve buna hemen bir cevap alabilmektedirler. Yakın bir dayanışma içerisinde bu spor normalden çok daha iyi biçimde kavranabilmektedir.

Sportial Kartal Spor Salonu eğitim hizmetlerimizden sizler de dilerseniz en iyi şartlarda yararlanabilir ve bu kaliteli spor çerçevesinde kendinizi geliştirme şansını ede edebilirsiniz.

Kick Boks Özel Ders Fiyatları

Sportial Maltepe Spor Salonu eğitim alanımızda herkesin yaşam planına uygun şekilde birtakım ders ve eğitim planları yer almaktadır. Kick boks özel ders eğitim fiyatlarımız da buna göre belirlenmektedir.

1 yıllık gold üyelik, 6 aylık gold üyelik veya 1yıl daytime üyelik seçenekleri arasından kendinize uygun olan birini tercih edebilirsiniz. Fiyatlarımız genel olarak bu üyelik sistemlerine göre değişmekte ve oldukça da makul seviyelerdedir.

Bu üyelik seçeneklerinin dışında eğitim alanımızda yine fiyatlar konusunda birtakım farklılıkları ortaya çıkaran Fit Fight yıllık ve aylık üyelikler de yer almaktadır. Öğrencilere özel gold üyelik ve master üyeli ve aile üyelik seçeneklerinde de kursumuz bünyesinde yararlanılabilmektedir. Fiyatlar konusunda gerekli bilgileri edinmek için bizlere iletişim bilgilerimizden ulaşmanız yeterlidir.

Özel Kick Boks Dersi Ve Kursu Şimdi Sportial Club’ta!

Sportial Club eğitim alanımızda bizler büyük bir profesyonellikle özel kick boks eğitimleri verebilmekteyiz. Konusunda uzman ve çeşitli türden başarı ve dereceler elde etmiş uzmanlarımız, öğrencilerle birebir yakından ilgilenerek onları bu sporda en ileriye taşımak için gayret göstermekteler.

Sizler de kick boks sporunun profesyonel isimleriyle bir arada olarak kendinizi en iyi şekilde geliştirmek isterseniz, sizler için her şeyin sunulduğu Sportial Club salonunu seçebilirsiniz.