Sportial Logo Yeni Final

Sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak isteyenler, hayatlarına sporu dahil etmektedir. Yapılan sporun, etkilerini görebilmek ve doğru spor yapabilmek için personel trainer (kişisel antrenör) ile çalışmayı tercih edebilirsiniz. Personel trainer, Türkçe karşılığı kişisel antrenördür. Maltepe personal trainer hizmetlerimizden faydalanmak isteyenler, spor salonumuza gelerek bilgi alabilir ve antrenör seçimi yapabilirler.

Spor salonu imkanlarından ve kişisel spor hocası desteğinden faydalanmaya karar verenler, hayatlarında birçok şeyin kısa sürede değişmeye başladığını görebilecektir. Personal trainer, özel spor hocası olarak tanımlanmaktadır. Spor salonumuzda, spor dalları konusunda, donanımlı ve yeterli tecrübeye sahip spor hocalarımız, belgeli olarak hizmet veriyorlar. Vücut kaslarının gelişmesi ve doğru yağ yakılması için kasların doğru çalıştırılması, spor ekipmanlarının doğru kullanılması gerekiyor.

Personal Trainer (Kişisel Antrenör) İle Antrenman Yapmanın Faydaları Nelerdir?

Düzenli spor yapmaya başladığınızda, bireysel olarak yapacağınız antrenmanlarda çoğu zaman programa uymayabilirsiniz. Kartal personal trainer hizmetlerimizden faydalandığınızda, spor hocanız, sizler için özel program yapacak ve hangi alanda spor yapıyorsanız, o alanda kısa sürede gelişmenizi sağlayacaktır. İnsanların çoğu büyük bir hevesle başladıkları sporlarını, kısa süre sonra bırakabiliyor. Kişisel spor hocası ile birlikte antrenman yaptığınızda, hazırlanan programa daha iyi uyacaksınız. İnsanlar, yaptıkları işlerde her zaman birilerinin desteğine ihtiyaç duymaktadır. Spor yaparken de, personal trainer desteği önemlidir.

Personal trainer ile birlikte antrenman yapmanın faydaları şunlardır;

Motivasyon sağlamak,

Güncel ve sağlıklı bilgiler edinmek,

Rutin oluşturmak,

Sağlam ve tutarlı destek almak,

Doğru tekniklerle form tutmak,

Branşa özel antrenmanlar yapmak,

Kısa zamanda en iyi faydayı sağlamak,

Kişiye özel program yapılmasını sağlamak,

Kendi başına antrenman yaparken, rutini tutturmak çok zordur. Personal trainer sayesinde, hedefe yönelik antrenmanlar yapılabilecek ve tüm çalışmalar sonuç almaya yönelik olacaktır. Antrenmanlarını düzenli yapanlar, programın her aşamasında yeteneklerinde ve vücut yapısında önemli gelişmelerin olduğunu görebilecektir.

Personal Trainer Kursu Şimdi Sportial’da!

Personal trainer kursu almak isteyenler, sitemizde verdiğimiz hizmetlerimizi inceleyebilir, telefonla iletişim kurabilir ya da yüz yüze bilgi alabilirler. Sportial Kartal spor salonu özel spor hocası ile antrenman yapmak isteyen herkese yapmak istedikleri branş türünde çalışmaları yapılması için her türlü imkanı sunuyor. Personal trainer ile öğrencileri arasında iyi ilişkiler kurulabilmeli ve karşılıklı güven duygusu oluşmalıdır. Spor salonumuzda, hizmet veren personal trainer olarak çalışan personellerimiz, spor branşlarına göre belirlenmiş ve belgeli olarak hizmet vermektedir. Personal trainer kurslarında, günlük derslere başlanmadan önce günlük programlar hakkında bilgi veriyorlar. Öğrencilerini, antrenman öncesinde hem ruhen hem de bedenen hazırlıyorlar. Kurslarımızda, yapılacak sporun tüm incelikleri gösteriliyor ve öğrencilerin, her açıdan kendilerini geliştirmeleri sağlanıyor.

Personel Trainer İle Çalışmanın Avantajını Sportial Club’ta Keşfedin!

Sportial Maltepe spor salonu personal trainer fiyatları, yapılacak spor türüne ve program süresine göre değişiyor. Spor salonumuza üye olarak günlük sporlarını yapmak isteyenler, personal trainer kursları için normal aboneliğe göre biraz yüksek ücret öderler. Çünkü kişisel spor hocası, birebir ilgilenecek ve günlük hazırlanan programa göre antrenmanların birlikte yapılmasını sağlayacaktır.

Üyeliğinizi oluşturduğunuzda ve kişisel spor hocanızı seçtiğinizde, personal trainer ile çalışmanın kazandırdığı avantajlarını kısa sürede keşfetmeye başlayacaksınız. Kurs programı içerisinde, öğrencinin, kas ve yağ analizleri yapılır, elde eden sonuçlara göre antrenman türü, izlenecek yollar belirlenir. Sunulan avantajlar arasında, antrenmanlara uyumlu olarak beslenme programının hazırlanması ve bu programa göre dengele beslenmede yer alıyor. Personal trainer’ler, antrenman boyunca sporcular ile birlikte antrenman yaparak, yakından takip ederler.