Personal Training-Dragos | Sportial Club Fight & Fitness Acedemy

Personal Training – Dragos

Kişisel Antrenör: Kişisel “Gelişim”
Hedeflerinize Ulaşmanın En Hızlı Yolu
Hedeflerinizi Ertelemeyin

Sportial Club; bünyesinde barındırdığı deneyimli ve profesyonel Personel Trainerlar (Kişisel Antrenörler) ile sizlere en kaliteli Personel Training deneyimini sunuyor. Sportial Club Dragos fitness salonlarımız; hedeflerinizi en hızlı şekilde gerçekleştirebilmeniz için özenle dizayn edilmiş ve yüksek kalitede ekipmanlarla donatılmış olup; son zamanlarda yaşadığımız COVID-19 salgınına yönelik hazırlanan tedbirler kapsamında düzenli olarak dezenfekte edilmektedir.

İster aktif bir sporcu, isterseniz spora yeni başlayacak bir birey olun; Sportial Club Dragos fitness salonlarımızda gerçekleştireceğiniz kişisel antrenmanların sizi nasıl bir değişime uğrattığını çok kısa sürede hissedeceksiniz. Ve bu bir mucize olmayacak!

Sprotial Club Fitness Salonlarında Personel Training

Klasik fitness egzersizleri genel verilere göre hazırlanmış bir ortalama üzerine kuruludur. Herkeste işe yaradığı bir gerçektir: Ancak klasik fitness egzersizleri kişisel olarak planlanmadığı için tam olarak istenilen sonucu vermesi oldukça uzun sürecektir. Kişisel antrenörünüz gözetiminde olmayan egzersizleri tam ve eksiksiz biçimde uygulamak hem zaman alacak, hem de fiziksel olarak risk taşıyacaktır. 

Sportial Club Dragos çatısı altındaki profesyonel ve sertifikalı kişisel antrenörünüzle çalışmaya başladığınızda; öncelikle yağ ve kas oranlarınız ölçülür. Personel Trainerınız ile yapacağınız görüşmelerde yaşam stiliniz, alışkanlıklarınız, varsa spor geçmişiniz not edilir. Sportial Club Dragos bünyesindeki maceranız bu verilerle beraber dosyalanır. Tüm bunların sonucunda yalnızca sizden edinilmiş verilerle, tamamen size özel bir kişisel antrenman ve beslenme programı çıkarılır. Bu noktadan sonra artık hedeflerinizi gerçekleştirmek hiç de zor değildir: Çünkü artık Sportial Club Dragos tesislerinde sizin yağ ve kas oranınızı, yaşam stili ve alışkanlıklarınızı bilen, motivasyonunuzu sürekli tepede tutacak olan bir Personel Trainerınız vardır!

Motivasyon!

Daha önce spor salonlarında klasik fitness egzersizleri yapmaya başlayan ve kısa süre sonra bu egzersizleri bırakan bir çok insan tanımışsınızdır. Bunun öncelikli sebebi motivasyon eksikliğidir. Motivasyon eksikliği antrenman süreniz boyunca disiplininizin düşmesine, antrenmanlarınız dışında ise kendinize olan inancınızı kaybetmenize sebep verir. Spotial Club Dragos çatısı altında bulunan profesyonel Personel Trainerlarımız öncelikle motivasyonunuzun her zaman yüksek  kalmasında etkin rol oynayacaklardır. Çünkü motivasyonunuz çelik gibi değilse hedeflerinize ulaşmanız asla kolay olmaz.

Neden Personel Trainer?

  • Personel Trainerlar; kişisel olarak antrenman yaptırmak üzere eğitim almış, tıbben izinli ve yeterlilik seviyesine ulaştığını belirtir sertifikaya sahip kişi veya kişilerdir.
  • Sportial Club Maltepe ve Sportial Club Dragos fitness salonlarında bulunan Personel Trainerlar; antrenman süreniz boyunca sizinle birebir ilgilenir, herhangi bir hata sonucu kendinize zarar vermenizin önüne geçer ve antrenman süreniz boyunca en yüksek verimi almanız için çalışır.
  • Personel Trainer antrenmanlarınızı not eder. Ne kadar kalori yaktığınız, hangi egzersizi ne kadar süre yaptığınız gibi bilgiler kayıt altında tutulur. Bu sayede hedefinize giden yol gözlemlenebilir hale gelir. 
  • Personel Trainerlar sizin hakkınızda edindiği ve sizin ona verdiğiniz veriler ile tamamen bilimsel olarak çalışır. 

Sportial Club Maltepe ve Sportial Club Dragos 1500 m2’lik bölümü GYM olmak üzere toplamda 6800m2’lik alanı, kaliteli bir antrenman deneyimi yaşamanız için özenle hazırlanmış antrenman sahaları, modern tasarımı, en yüksek verimi sağlamanız için donatılmış son teknoloji antrenman ekipmanları ve bünyesinde barındırdığı tamamen profesyonel eğitmenleri ile beraber sizlere eşsiz bir Personel Training deneyimi sunuyor.

Eğer siz de Sportial Club ailesinin bir parçası olmak ve hedeflerinize en hızlı şekilde ulaşmak isterseniz Buradan (https://www.sportialclub.com/uyelik-tipleri/) üyelik tiplerimizi inceleyebilir, bizimle iletişime geçebilirsiniz.