Sportial Logo Yeni Final
PERSONAL TRAINING
SPORTIAL CLUB PERSONAL TRAINING

Sportial Club; uzman ve sertifikalı eğitmenlerin rehberliğinde sizlere kaliteli bir Personel Training deneyimi sunuyor. Personel Trainerlarımız spor tutkunlarına egzersiz tekniklerini birebir yöntemlerle göstererek, hareketleri doğru bir şekilde uygulamalarını sağlıyor. Sportial Club Fitness salonlarımız; üst seviye ekipmanlarla donatılmış ve özenle tasarlanmış salonlarımızda, sizleri bir an önce istediğiniz görünüme kavuşturmayı amaçlıyor. 

SPORTIAL CLUB FITNESS SALONLARINDA PERSONAL TRAINING DENEYİMİ

Personel Training nedir? dediğinizde, profesyonel eğitmenler tarafından kişiye özel uygulanan egzersiz yöntemleri şeklinde tanımlandığını görebilirsiniz. Sportial Clubbünyesinde hizmet veren personel training hocalarımız her türlü sorunuza cevap veriyor. Salonumuzda egzersizlere başlamadan önce yağ ve kas oranlarınız ölçülüyor. Ardından size atanan Personel Trainer tarafından, günlük alışkanlıklarınız, yaşam stiliniz ve beslenme düzeniniz not ediliyor. Sizden alınan tüm verilerin sonucunda da, sadece size özel kişisel bir antrenman ve beslenme programı hazırlanıyor.  Bu noktaya ulaştıktan sonra gerisi sizler için oldukça kolay bir hale geliyor. Alanında uzmanlaşan Personel Trainerlarımız, kilonuz, yağ oranınız ve ölçüleriniz bazında, uygun ekipmanlar çerçevesinde neyi nasıl yapmanız gerektiğini ayrıntılarıyla gösteriyor. Antrenman programı uygulanırken sağlığınızı, nefesinizi ve yanlış hareket sonucunda kaslarınızda meydana gelebilecek ağrı ve sancıları da göz önünde bulundurmayı ihmal etmiyor. 

SPORTIAL CLUB'DA MOTİVASYONUN ÖNEMİ

Daha önce spora başlayıp beklediğiniz verimi alamadığınız için bırakmış olabilir ya da başlarken yapamayacağınızı ve bedeninizin ağırlıklara karşı direnç göstermeyeceğini düşünebilirsiniz. Spor ve egzersizle başa çıkamama düşüncesini Dragos Fitness ve Kartal Fitness salonlarında çalışmalarını yürüten tüm eğitmenlerimiz motivasyon eksikliğine bağlıyor ve antrenman sırasında sizlere motivasyonunuzu yüksek tutmanızda da yardımcı olmayı ihmal etmiyor. Personel Trainerlarımız, motivasyon yüksekliğinin, antrenmanda her zaman daha sağlıklı sonuçlar vereceği ilkesine dayanarak hareket ediyor. Antrenman öncesi sizlere basit ısınma hareketleriyle, sizlere ön hazırlık yaptırıyor ve böylece egzersizlere başladığınızda daha güçlü ve enerjik hissetmenize de olanak sağlanıyor. 

NEDEN PERSONAL TRAINER

Neden Personel Trainer ile çalışmalıyım? Diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. O halde Personel Trainerların klasik antrenmanlardan farkını ve önemini şu şekilde sıralayabiliriz; 

Her şeyden önce Personel Trainer kadrosunun özel antrenman yaptırmak üzerine eğitim alan ve kendini bu konuda uzmanlaştıran kişilerden oluştuğunu belirtmek gerekiyor.  Personel Trainerlar tıbbi anlamda izinli yeterlilik seviyesine ulaştıklarını belgeleyebilecek sertifikalara sahiptir.

Birebir eğitim verildiği için Personel Trainer’ın antrenmanlarda uyguladığınız her hareketi not etmesi daha kolaydır. Böylece bir sonraki periyotlarda nasıl ilerleme kaydedeceğinizi rahatlıkla görebilirsiniz. Egzersiz sırasında kaç kalori yaktığınız ve egzersizi ne kadar sürede tamamladığınıza dair bilgiler kayıt altına alınıyor. 

Dragos Spor Salonu ve Kartal Spor Salonu ekibinde yer alan Personal Trainerlar antrenmanınız boyunca sizlerle birebir ilgilenerek, egzersiz sırasında meydana gelebilecek herhangi bir hatalarda bedeninizde hasar görebilecek etkiler yaratmanızın önüne geçiyorlar. Spor yaptığınız süre zarfı içerisinde egzersizden en yüksek verimi alabilmeniz için sizlerle birlikte çalışıyorlar. 

Sportial Club’ta hizmet veren Personel Trainerlar, program oluştururken sizden aldıkları bilgiler ve veriler doğrultusunda tamamen bilimsel olarak ilerleme kaydediyor. 

kişiye özel program
SPORTIAL CLUB PERSONAL TRAINING PAKETLERİ

Sportial Club; antrenman deneyiminizi en yüksek seviyeye çıkarabilmeniz adına 1500 m2’lik bölümü gym omak üzere toplamda 6800 m2’lik alanı ile modern tasarımla hazırlanmış antrenman sahaları, yüksek teknolojili ekipmanları ve profesyonel eğitmenleri ile birlikte sizlere kusursuz bir Personel Training deneyimi sunuyor. Ayrıca Sportial Club Dragos, Personel Training paketleri kapsamında yılın belli dönemlerinde indirim ve kampanyalar düzenlemeyi de ihmal etmiyor. Paketler hakkında detaylı bilgi almak isterseniz üyelik paketleri adresinden tüm üyelik tiplerimizi inceleyebilir veya bizimle iletişime geçebilirsiniz.