Spa - Dragos | Sportial Club Fight & Fitness Acedemy

Spa – Dragos

Spa – Dragos

Sportial Fitness & Fight Academy ile  Dragos’ta spa hizmetimizle sizlerleyiz.

Masajın ispatlanmış ve en belirgin faydalarından ilk ikisi artan kan dolaşımı ensekliktir. Masaj günlük hayatın baskılarından rahatlamak için yapılan vücut terapisidir. Masaj uygularken uygulayan ve uygulanan kişi arasında elektromanyetik enerji değişimidir.

SPA nedir ve ne anlama gelir?

SPA kelimesi esasen Latincede “Selus Per Aqua” yani “Sudan Gelen Sağlık” veya “Su ile Gelen Sağlık” anlamlarına gelmektedir. Zaman içinde Avrupa’ya yayılan SPA temel olarak su aile yapılan terapi ve bakımları kapsamaktadır. Zaten SPA’nın kökenleri de Romalılara uzanmaktadır. Bu hizmetlerin sunulduğu yerler ise Spa Merkezi yada SPA denmektedir.

Spa bakımlarında su ile birlikte, doğal ve şifalı taşlar, aromatik yağlar ve profesyonel masaj teknikleri de uygulanmaktadır. Spa merkezizime gelen kişiler bu masajlardan veya bakımlardan istedikleri seçebilirler.

Spa bakımlarının cilt bakımına veya stres atıcı masajlardan, selülit tedavisine kadar çeşitli türleri olmaktadır. Spa nedir, ne işe yarar diye merak edenler için;  spa masajları ve bakımları ile günün stresinden uzaklaşmak, canlanmak, yüz, cilt bakımı yapmak, rahatlamak, anti selülit tedavisi görmek, temizlenmek yani her türlü terapiden faydalanmanıza yarar.