Sportial Club

Sportial Logo Yeni Final

[vc_row][vc_column][vc_column_text]Sportial Club tesisinin bünyesinde bulunan ve her biri derslerin içeriklerine göre dizayn edilmiş birbirinden bağımsız stüdyolarda, üyelerine farklı alanlarda stüdyo dersleri sunar.

Extreme Workout

Fonksiyonel antrenman metodunun kullanıldığı, kas içi koordinasyonu geliştirici, step platformu ve balast ball ile karın kaslarını aktif hale getirerek tüm vücudun koordineli şekilde çalıştırdığı direnç egzersizdir. Hem kalori harcatan hemde kuvvet kazandıran bir derstir.

Pilates

Mat üzerinde çeşitli aparatlar kullanılarak yapılan Pilates başlangıç sınıfıdır. Pilatesin temeli olan denge, nefes ve doğru duruşu öğreterek vücut farkındalığını arttıran bir derstir.

Yoga

İskelet kaslarının pasif bir formda stabilitesini sağlayarak uygulanan Yoga; bağlayıcı dokulara doğru düzlemlerde meridyenlere etki ederek(kontraktil) bağlayıcı dokuları ve bedende enerjinin ulaştırıldığı ana kanallar olarak da bilinir.

Crunch

30 dakikalık sadece karın kaslarını kuvvetlendirmeye ve sıkılaştırmaya yoğunlaşan bir derstir.

Cycling

50 dakikalık yüksek tempolu, dayanıklılığı ve performansı en üst sınırlara ulaştırmaya yönelik bir grup dersidir. Yüklenme şiddetleri ve süreleri derslere göre değişkenlik göstermektedir.

Bootcamp

Eğlenceli ve değişken kominasyonlarda kardiyovaslüker driller ve değişken yüklenmelerle bossunun üzerinde ayakta çalışma ile karınkasları kuvvetlendiren sıkı bir derstir.

Zumba

Zumba içerisinde bir çok dans barındıran bir spordur. Latin dansları eşliğinde yapılan salsa, hip-hop, mambo, samba ve oryantel gibi farklı dansları barındıran bir fitness programıdır.

Tabata

Yüksek yoğunluklu aralıklı egzersiz veya sprint aralıklı egzersiz olarak da adlandırılan yüksek yoğunluklu, aralıklı antremandır.

Tae Bo

Tae Bo karate vb. gibi yumruklar ve tekmeler içerir. Yalnız kavgaya dair herhangi bir anlamı yoktur. Savaş yada savunmaya yönelik bir uygulama değildir. Tae bo da aerobik egzersizin kareografi temeli bütün vücudunuzu güçlendirmek üzere oluşturulmuştur.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]