Tabata - Dragos - Sportial Club

Tabata – Dragos

Ağır antrenmanlarla, saatlerce süren maraton koşularıyla ve gün boyu süren yorgunlukla kilo verme süreciniz bir işkenceye dönüşüyor. Sizlere günde sadece 4 dakikada forma girebileceğinizi söylesek ne tepki verirdiniz? Yanlış duymadınız sadece 4 dakikanızı alacak bir antrenman ile yağlarınızdan kurtulacak ve daha sıkı bir vücuda sahip olacaksınız. Nasıl mı, tabii ki de Kartal Fitness merkezlerimizde uyguladığımız “Tabata” antrenmanlarımızla. Kardiyo antrenmanlarına yeni bir soluk katan tabata antrenmanları, hem yüksek miktarlarda kalori yakmanızı sağlıyor hem de metabolizmanızı hızlandırıyor.

Dragos Spor Salonu sayesinde tabatayı profesyonel eğitmenlerimiz eşliğinde öğrenecek ve uygulayacaksınız. İnsanların yoğun hayatları, spor için fazla zaman ayıramamalarına sebep olabilmektedir. Tabata derslerimiz zamanınızın küçük bir kısmını alacaktır. Toplam 4 dakika süren bu antrenmanda 20 saniye yüksek şiddetli bir antrenman ardından 10 saniye dinlenme yapıyorsunuz. Bunu 8 kere devam ettirdiğiniz zaman antrenman sonuçlanmış oluyor. Genele baktığımızda yüksek yoğunluklu interval antrenmanlarının (High Intensity Interval Training [HIIT]) bir türevi olan tabata saatlerce yapılan koşulardan daha fazla kalori yakımı sağlıyor. Tam 36 saat etkisini sürdüren ve metabolizmanızı hızlandırıp yağ yakmanızı sağlayan bu antrenmanlarla forma gireceksiniz.

zumba

Tabatayı işinin ehli olan Dragos Fitness merkezlerinde öğrenin. İşte avantajlarımız:

  • Uzmanlarımız Kartal Spor Salonumuzda tabatanın tüm detaylarını sizlere öğretecektir. Yapamadığınızda bizzat sizlere yardımcı olacak ve sizleri değerlendirip kişiye özel antrenman şekilleri belirleyeceklerdir.
  • Tabataya özel olan tüm ekipmanlarımız donanımlı spor kompleksimizde bulunmaktadır. Sportial Club sizlere eşsiz ve tam bir tabata deneyimi sunacak.
  • Hedefiniz ne ise ona uygun program ve antrenmanlarla daha hızlı bir şekilde sonuç almanız sağlanacaktır.
  • Boş günlerinize ve uygun zamanlarınıza göre istediğiniz zaman bizim spor salonumuzu kullanabilirsiniz. Eğitmenlerimiz 7/24 sizlere yardımcı olacak ve sizlerin daha iyi bir hizmet almasını sağlayacaktır.

Sportial Club Dragos fitness ve sporun tüm dallarında olduğu gibi tabataya da büyük ilgi ve özen gösteriyor. Tam anlamıyla büyük bir spor kompleksi olan Sportial içinde kendinizi emin ellerde hissedeceksiniz. Deneyimli çalışanlarımız ve uzman antrenörlerimiz sizlere her zaman destek olacak ve deneyimlerini sizlere aktaracaklardır. Siz de bu kadar kısa süre içerisinde devasa sonuçlar almak ve vücudunuzu şekle sokmak istiyorsanız bizimle hemen iletişime geçin. Haydi sizde tabata ile fit bir vücuda sahip olun.