Kartal & Dragos Taekwondo Kursu ve Eğitimi - Sportial Club

Kartal & Dragos Taekwondo Kursu ve Eğitimi – Sportial Club

Sportial Club Dragos çocuklarınızın keyifle gelecekleri ve spor yapacakları ortamı sağlayan bir spor salonudur. Spor eğitmenleri, bireysel antrenörler ve tüm yönetim olarak özellikle çocuklarımızın yaşıtları ile verimli ve eğlenceli zaman geçirmeleri için tüm imkanlarımızı kullanmayı seviyoruz.  

Çocuklarımızın sağlıklı gelişimleri için ve tüm yaşamları boyu onlara mental ve fiziksel destek sağlayacak  bir spor dalıyla yakın olmalarını öneriyoruz. Sportial Fitness Club Dragos ve Maltepe şubelerinde görev alan profesyonel çocuk tekvando eğitmenleri ile çocukların yaşları, yapıları ve güçlerine göre detaylı programlar hazırlıyoruz. Bu şekilde  kaliteli ve sağlıklı bir spor eğitimi ile çocuklarınız salonlarımızda hem kaliteli zaman geçiriyor, hem de keyifle çocuklar için tekvando derslerine katılıyor. Çocuklarınızın Sportial Club & Fitness Academy içinde alacağı tekvando eğitimi ile motor gelişimleri, hızlı düşünme ve karar alma yetenekleri önemli ölçüde olumlu değişim gösterecektir.

Çocuklar Neden Sportial Clubda Tekvando Eğitimi Almalı?

Tekvando bir savunma sanatıdır, ancak bir felsefesi ve bilinci de vardır. Çocukların gelişimleri esnasında hayatlarının zor dönemlerinde, özellikle ergenlikte, bu felsefe ile öğrenecekleri tekvando ile büyük ölçüde rahatlarlar. Sportial Fitness Club Dragos şubesinde hayatları boyunca akıllarında yer edecek çok özel bir spor deneyimini yaşıtlarıyla yaşayacak ve keyifli zamanın tadını çıkartacaklar.

Sportial Club Dragos eğitmen ekibimizde yer alan deneyimli kadromuz çocuklarınızın tüm fiziksel ve mental yapılarına uygun şekilde tekvando antrenmanları hazırlar ve buna göre planlanan bir sisteme göre eğitim verirler. Bu şekilde çocuklar çok daha verimli ve kaliteli bir spor eğitimi alırlar.

Sportial Club Çocuk Spor Okulları Tekvando Eğitimleri:

  • Çocukların gelişim çağında kas güçlerini arttırır.
  • Vücutta kan dolaşımları daha sağlıklı olur. 
  • Elastik, atak ve güçlü olurlar.
  • Çocuğunuzun sporcu koordinasyonu ve denge kabiliyeti artar.
  • Çocuklar bedenlerini ve güçlerini kontrol edebilmeyi öğrenir.

Sportial Club ‘da verilen çocuklara özel tekvando eğitimlerinde, çocukların sporla içiçe olmaları sağlanır. Sağlam kafa sağlam vücutta bulunur felsefesi ile hazırladığımız çocuk spor okulları eğitimlerinde çocuklarımız için özenle hazırladığımız sistemle hizmet veriyoruz. 

Sportial Club ile Çocuklara Özel Hazırlanan Tekvando

Tekvando sporunun çocuğunuza katacağı en önemli fayda kendi gücünü fark etmek, kontrol edebilmek ve yönlendirebilmektir. Sportial Fitness Club bünyesindeki hiçbir eğitmen kavga etmeyi telkin etmez. Doğru bir tekvando eğitiminin çocuğunuza sağlayacağı öncelikli katkı, saldırgan birini dövmek değil, gücü kontrol ederek saldırganlığı önlemek olacaktır. Yaptığı spor sayesinde enerjisini boşaltan çocuklar, daha zinde olurlar. Sosyal çevreleri de bu şekilde şekillenir.


Sportial Fitness Club olarak deneyimli tekvando eğitmenlerimizle birlikte Sportial Club olarak çocuklarımız için en keyifli ve en sağlıklı ortamı hazırlıyoruz. Sizleri ailece spor salonlarımızda hijyenik önlemlerle birlikte spor yapmaya bekliyoruz.