Yüzme Havuzu - Dragos - Sportial Club

Yüzme Havuzu – Dragos

Sportial Fitness & Fight Academy olarak  Sportial Dragos şubemizde bulunan havuzumuz hem yüzme sporundan uzak kalmak istemeyenler hem de havuzda yüzme keyfi yaşamak isteyenler için hizmetinizdedir.

Sportial Dragos şubesinin üyelerine sunduğu kapalı havuzu, dört mevsim hava koşullarından etkilenmeden yüzmeden uzak kalmamanız için tasarlandı.  Kış mevsiminde bile  ister form tutmak ister diğer spor antrenmanlarınıza ivme kazandırmak için Sportial Dragos yüzme havuzu size uygun bir adres olacaktır. 

Sportial Dragos Şubesinde Havuza Girerken Nelere Dikkat Etmeli?

Sportial olarak temel felsefemiz siz üyelerimizin,  spor yaptığınız süre boyunca spor salonumuzda rahat edebilmenizi, kaliteli hizmet almanızı ve koronavirüs tedbirleri kapsamında hijyenik olmayı temel  almaktadır. Yüzme havuzuna girmeden önce duş almanızı, saçlarınıza bone takmanızı ve yüzme havuzuna uygun bir sporcu mayosu giymenizi rica ederiz. Yüzerken yüzücü gözlüğü kullanmanız, göz sağlığınız açısından önemlidir. Sportial Dragos salonunda yüzme antrenmanınızı desteklemek adına köpük süngerlerden yararlanabilir ve farklı stillerdeki yüzme çalışmalarını deneyebilirsiniz.   

Sportial Dragos Havuz Hijyeni 

Sportial Dragos olarak havuz temizliğine özellikle dikkat ettiğimizi, kapalı havuzumuzun ısısını mevsimlere göre ayarladığımızı belirtmek isteriz. Sağlık Bakanlığı onaylı havuz bakım temizlik ürünlerini kullanarak, sizlere hijyenik bir alanda spor yapma olanağı sunuyoruz. Havuzumuzun uzunluğu 20 metre ve derinliği 81 cm. dir. 

Sportial Dragos Havuz Antrenmanları

Fitness ya da grup derslerinin ardından dilerseniz yüzme derslerine katılabilir, ardından sauna ve buhar banyosu ile vücudunuzu toksinlerden arındırabilirsiniz. Bu şekilde kaslarınızın gevşemesi ve yaptığınız spordan verim alabilmeniz açısından faydalı olacaktır. Haftada 3 gün yapacağınız yüzme antrenmanları vücudunuzun zamanla daha fit ve estetik bir biçimde şekil almasını sağlayacaktır. Günde yapacağınız 1 saatlik bir yüzme antrenmanı, ortalama olarak en az 400 kalori yakmanızı sağlar. Ayrıca havuzda sadece yüzme antrenmanı değil, suda yapabileceğiniz swim board ile bacak çırpma egzersizi, tek bacak geri kaldırma, İki bacak yukarı kaldırma, İki bacak dizlerden kırarak yukarı çekme, tek bacak yana açma ve suda jumping jack gibi bazı fitness egzersizlerini de yapabilir, terlemenizi hissetmeden vücudunuzu güçlendirmeye devam edebilirsiniz.  

Yüzme bilmiyorsanız ya da yüzme stilinizi geliştirmek istiyorsanız, Sportial Dragos Dragos yüzme havuzunda görev alan yüzme eğitmenlerimiz size yardımcı olacaktır. Sportial yüzme eğitmenlerimizle birlikte sabah 07.00’den akşam 23.00’e kadar ders programı ayarlayabilirsiniz. Temel eğitimden başlayarak profesyonel yüzme tekniklerine kadar farklı seviyelerde ders alabilirsiniz. Sportial sizlere her yaş grubuna uygun donanıma sahip eğitmen ve ders programı sunmaktadır. İster çocuğunuzun spora dair geleceği isterseniz de sizin hayatınızı spor ile şekillendirmeniz için tüm imkanlarımızı sizlere sunmaktayız.

Dragos Şubemizde yüzme havuzumuz hizmetinizdedir.