Sportial Logo Yeni Final
ZUMBA
zumba
KARTAL ZUMBA DERSİ VE KURSU

 Kartal Spor Salonumuzda verdiğimiz eğlenceli ve kilo verdiren zumba seanslarına hazır mısınız? Kilo vermek her zaman bizim için zorlu bir süreç olmuştur. Yapılan kardiyolar, dökülen terler ve bitmek bilmeyen egzersizler bizi gerektiğinden fazla yormuştur. Dragos Fitness merkezimizde verdiğimiz Zumba derslerimiz ile artık yorulmadan ve eğlenerek fazla yağlarınızdan kurtulabileceksiniz. Profesyonel eğitmenlerimiz aracılığıyla Zumba dansını adım adım uygulayacak ve her aşamada daha çok eğlenmeye başlayacaksınız. İşte Zumbanın ve Kartal Fitness merkezimizin avantajları:

Zumba vücudunuzu forma sokmanıza yardımcı olacak en eğlenceli spor türlerinden bir tanesidir. Profesyonel antrenörlerimiz sizlere bu işin en kolay ve eğlenceli halini kolayca öğretecekler ve bu yolculuğunuzda sizleri yönlendireceklerdir.

Dans derslerimiz sayesinde gün içinde kendinizi enerji dolu hissedeceksiniz. Bu spor hayatınızın her alanında zinde olmanızı ve sağlıklı bir yaşam sürmenizi sağlıyor.

Latin ezgileri ve modern müziklerle, profesyonel bir dansı da öğrenmiş olacaksınız. Dragos Spor Salonumuzda kullandığımız müzikler sizi hem eğlendirecek hem de iyi bir şekilde dans edebilmenizi sağlayacak.

Zumba derslerimiz sayesinde kendinize güzel bir sosyal çevre edinip güzel vakit geçirmiş olacaksınız. Üyelerimizin hepsini bir aile sıcaklığıyla karşılıyor ve grup etkinlikleriyle sosyalleşmelerini sağlıyoruz.

Bir aerobik eğitimi sırasında rastgele ortaya çıkan bu eğlenceli spor, günlük hayatınıza neşe katmak için büyük bir fırsat. Sportial Club Dragos olarak biz bu fırsatı daha eğlenceli ve daha kaliteli hale getirmek için uğraşıyoruz. Size temin ediyoruz zumba yapmaya geldiğiniz spor salonlarımız, sizlere rahatlamaya geldiğiniz bir terapi gibi gelecek. İnteraktif içeriklerimiz, grup etkinliklerimiz ve isteyen kullanıcılarımız için bire bir dans eğitimlerimiz sayesinde eğlenerek sıkılaşacaksınız.

Sizler de kilo vermenin zorluklarını geride bırakıp yeni nesil spor ve dans türü olan zumbayı işin uzmanından öğrenmek istiyorsanız hemen bizimle iletişime geçin! Yediden yetmişe kadın erkek herkesin yapabileceği bu mükemmel dans türünü neden daha önce keşfetmedim diye kendinize soracaksınız. Sportial Club ailesine dahil olan herkes gibi siz de kendinizi özel ve mutlu hissedeceksiniz. Dansın eğlenceli ve rahatlatıcı haline siz de merhaba deyin. Kilo vermek hiç bu kadar kolay ve zevkli olmamıştı.