Sportial Logo Yeni Final
MALTEPE FIGHT ACADEMY

Sportial Club Maltepe Boks ve Kickboks Salonu

 

Sportial Club Maltepe’de üyelerimize farklı spor alanlarından gelen branşında uzman eğitmenlerle yaşam kalitenizi yükseltme hedefli ve doğru bilgilerle hazırlanan spor eğitimleri sunuyoruz. Sportial Club olarak boks ve kickboks antrenmanlarınızı Dünya Boks ve Survivor şampiyonu Adem Kılıçcı önderliğinde yapacaksınız.

SPORTIAL FIGHT ACADEMY'DE KURSLAR

Sportial’da her yaş ve her seviyeden spor yapmak isteyen üyelerimiz için boks kursu ve kickboks kursu hizmeti veriyoruz. İsterseniz bireysel antrenörlerden özel boks dersialabilir, isterseniz boks grup derslerine katılarak sizin seviyenizde olan diğer üyelerle birlikte çalışabilirsiniz.

Sportial Fight Academy`de haftada 3,  ayda toplam 12 antrenman yapmanız için planlama yapıyoruz. Antrenmanlarımız her bireyin seviyesine göre belirlenir ve uygulanır. Her bir antrenman süresi minimum 1 saattir. Boks ya da kickboks ile ilgili hiç bir deneyiminiz olmasa bile, istediğiniz zaman boks ve kickboks grup derslerimizden birine kayıt olabilir ve bu heyecanı profesyonel branş eğitmenleriniz ile doğru şekilde ve branşın displinine uygun olarak  deneyimleyebilirsiniz.

BOKS DERSLERİ

Boks ve kickboks derslerinde başlangıç seviyesi derslerinden başlanır. Bu seviyede bile tamamen milli sporculardan kurulu profesyonel bir ekibimiz vardır ve sizler bu ekipten Başlangıç Seviyesi Temel Boks Eğitimi alacaksınız. Başlangıç seviyesi temel boks eğitimi yaklaşık 1 ay sürmektedir.

Başlangıç seviyesinde sırasıyla;

Gard ve ayak duruşu

Direk, aparkat ve kroşe vuruşlar.

Savunma ve savunmadan sonra kombine vuruşlar şeklinde temel boks eğitimi almış olacaksınız.

Başlangıç seviyesi sınıfını geçtikten sonra eşli çalışmalar, ip atlama, gölge boksu, kum torbası antrenmanları gibi birçok farklı antrenman modeli ve metodu ile antrenmanlarınıza devam edebilirsiniz.

Sportial Fight Academy ‘de yapacağınız antrenmanlarda sadece boks öğrenmek ve boks antrenmanları yapmakla kalmayacak; crossfit, kuvvet, kuvvet için devamlılık, koordinasyon, kondisyon, fitness gibi kardiyo sistemde antrenmanlar yapmış olacaksınız.

Sizler için özel olarak hazırlanmış olan antrenman programlarında vücudunuzda bulunan bütün kas grupları hedeflenir. Bu şekilde tüm kasların çalışmış ve gelişmiş olması sağlanır. Dışarıdan bütün kas gruplarınız çalıştığı ve geliştiği gibi içerden de akciğer kapasiteniz ve kondisyonunuz artmış olur. Mental anlamda ise zihniniz, refleksleriniz, çabuk karar verme kabiliyetiniz ve özgüveninizde gelişme sağlanır.

Unutmayın; ‘’Sağlam kafa, sağlam vücutta bulunur.’’

Boks Dersleri hakkında detaylı bilgi için iletişim sayfasını ziyaret edebilirsiniz.


FIT FIGHT ÜYELİK AVANTAJLARI

Sportial Club olarak siz sporseverler için paket seçenekler hazırladık ve özel bir üyelik modeli geliştirdik. Artık hem tesisimizi sınırsız şekilde kullanacak, hem de boks ya da 

kickboks kurslarımızdan herhangi birinden faydalanabileceksiniz.

FitFight paket içeriğinde neler var ?

Saat sınırlaması olmadan sınırsız tesis kullanımı

Fitness alanı kullanımı

Sauna buhar odası kullanımı

Şampuan hizmeti

Stüdyo derslerine sınırsız katılım (Zumba, Pilates, Spinning vb.)

Eğitmenlerimiz eşliğinde haftada 3 gün minimum 1 saat boks veya kickboks YARI ÖZEL DERS (MAX 7 KİŞİ) antrenmanlarına katılım

Sportial Fight Academy ’de sauna, buhar odası ve şampuan hizmetimizden ücretsiz faydalanabilirsiniz.