Sportial Logo Yeni Final

POLE DANCE

Maltepe pole dance merkezi Sportial ile kendinize sağlıklı, eğlenceli ve sportif zamanlar ayırabilirsiniz. Uzman eğitmen desteği ile hem kalori yakıp hem de dansın ritmine kendinizi bırakabilirsiniz. Maltepe Fitness salonu aracılığıyla özel ya da grup derslerine katılarak pole dance öğrenebilirsiniz.

Sportial Maltepe spor salonu ayrıcalığıyla direk dansıyla stres atabilirsiniz. Kendi ağırlığınızı doğru kullanarak direk üzerinde estetik hareketler sergileyebilirsiniz. Maltepe pole dance kursu, size potansiyelinizi doğru bir şekilde açığa çıkarma fırsatı verir.

 Daha önce ders alıp almamanız fark etmeksizin müziğin ritmiyle birleşen kareografilere uyum sağlayabilirsiniz. Adeta bedeninizi eğiterek başlayacağınız pole dans eğitimine profesyonel bir dansçı seviyesinde devam edebilirsiniz.

Dans kursuna başlamadan önce merkezimizi ziyaret ederek eğitim sırasında ihtiyaç duyacağınız kıyafetler hakkında bilgi alabilirsiniz. Ders programı, öğrenci sayısı ve ders saatleri hakkında bilgi alarak size uygun saatlerde derslere eşlik edebilirsiniz.

Alanında uzman dans eğitmenleriyle pole dans öğrenerek profesyonel dansçılık yapabilirsiniz. Pole dance aracılığıyla düzenli egzersiz yapabilirsiniz. Bu sayede ideal kilonuzu koruyabilirsiniz. Yaşınız ve kilonuz fark etmeksizin siz de Maltepe Sportial Club şubemize gelerek pole dance eğitimlerimize katılabilirsiniz.

 Size özel dans alanı, kişi sayısına yetecek kadar dans direği ve dansa uygun müziklerle keyifli zamanlar geçirebilirsiniz. Temel seviye hareketlerden başlayarak ileri seviyeye kadar ilerleyebilirsiniz. Üstelik keyifli zamanlar geçirmek ve egzersiz yapmak amacıyla da pole dance eğitimlerine istediğiniz süre boyunca katılabilirsiniz.

Maltepe Pole Dance Kursu

MALTEPE POLE DANCE  KURSU

Pole dance kursuna katılmak istiyorsanız dans alanına ve hareketlerine uygun şekilde giyinmelisiniz. Esnek ya da bol spor kıyafetler tercih edebilirsiniz. Maltepe Pole Dance kursuna hem erkekler hem kadınlar katılabilir. Herhangi bir yaş sınırı yoktur. Dansa ilgi duyan herkes kurslara katılabilir.

 

Maltepe Pole Dance merkezimizde size özel ders saatlerinde ya da grup derslerini tercih ederek dilediğiniz aktiviteye katılabilirsiniz. Direk dans kursunda müzik eşliğinde direğin üzerinde akrobasi ve estetik bir araya gelir. Vücudunuzun esnediğini ve her geçen gün daha güzel dans etmeye başladığınızı fark edebilirsiniz.

 

Pole dans kursuna katılmadan önce şu hususlara dikkat etmelisiniz:

 

       Dansa katılacağınız saatten en az 1-2 saat öncesinde yemek yemiş olmalısınız. Dans saatine yakın bir zamanda yemek yerseniz yapacağınız hareketler yüzünden mideniz bulanabilir. Tok karnına hareketleriniz kısıtlanabilir. Bu nedenle dans öncesinde tıka basa yememeye gayret etmelisiniz.

       Uyku ilacı ya da performansınızı etkileyecek herhangi bir ilaç kullanmamalısınız.

       Tansiyon, diyabet ve kalp rahatsızlığı gibi hastalıklarınız olmamalıdır. Egzersizle yaktığınız enerji nedeniyle şekeriniz aniden düşebilir. Bedeninizi o gün biraz fazla zorlarsanız kalbinizi de zorlayabilirsiniz. Tansiyonunuz yüksekse o günkü derse katılmamalısınız.

       Derse uygun kıyafetlerle katılmalısınız. Tayt ve esnek kıyafetler hareketlerinizi daha kolay yapmanıza yardım eder.

 

Derse katılmadan önce merkezimizi gezerek Sportial Maltepe fitness club hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz.

Sportial Club Pole Dance Eğitimi

 

Sportial Maltepe Fitness salonu ayrıcalıklarıyla pole dance eğitimi aldığınızda vücudunuzu dansla sağlamlaştırabilirsiniz. Direk üzerinde buluşan fitness ve dans, koordinasyonu daha yüksek bir vücuda sahip olmanıza yardım eder. Kas dayanıklılığını arttırmaya yardımcı direk dansı sayesinde daha düzenli beslenip daha düzgün bir vücuda kavuşabilirsiniz.

 

Pole dance aracılığıyla vücudunuzda biriken fazla yağları yakabilirsiniz. Direk dansı, psikolojik olarak da rahatlamanıza yardımcıdır. Vücudunuzda biriken negatif yüklerden dans sırasında yaktığınız enerjiyle kurtulabilirsiniz. Hareket edip enerji yaktıkça vücudunuzda serotonin hormonu salgılanır. Egzersizle birlikte daha mutlu ve enerjik hissedebilirsiniz.

 

Sportial Maltepe spor salonu uzman eğitmen desteğiyle hem dans edip hem spor yapmanızı mümkün kılar. Kendinize uygun saatleri belirleyerek yapmaktan keyif aldığınız direk dansını profesyonel şekilde öğrenebilirsiniz. Mesleki anlamda ya da kişisel stres atma aracı olarak kullanabileceğiniz direk dansı, daha esnek vücuda kavuşmanıza yardım eder.

 

Sportial Maltepe pole dance kursu, bedeninizi nasıl eğiteceğinizi öğrenirken fiziksel ve ruhsal yapınızı dengelemeye yardımcıdır. Hem fiziksel hem ruhsal dayanıklılığınızı arttırmaya yardımcı olan pole dans, günlük hayattaki stres faktörlerinden uzaklaşmanıza yardımcıdır.

 

Ağırlık kaldırmaktan çok da hoşlanmıyorsanız vücudunuzun ağırlığını kullanarak akrobasiye de başvurarak kilo vermenin tadını çıkarabilirsiniz. Bunu yaparken hem de eğlenebildiğinizi görmek size daha büyük bir keyif verebilir. Kendinizi usta dansçıların emin ellerine bırakarak Maltepe pole dance kursuyla sahne sanatları alanında gelişme kaydedebilirsiniz.