Sportial Logo Yeni Final
REFORMER PİLATES

Sportial Club,  kartal reformer pilates dersleri ile kaslarınızın daha hızlı çalışmasını sağlayarak, 100 ayrı egzersiz yapmanıza imkân tanıyor. Son yılların egzersiz trendleri arasında kendine üst sıralarda yer  bulan reformer pilates, standart pilatesten farklı olarak reformer makinesi kullanılarak yapılıyor.  Sportial Fitness & Fight Academy ekibi olarak sizleri ustun performanslı makinelerimiz ve deneyimli hocalarımız eşliğinde hazırladığımız reformer pilates derslerine bekliyoruz.

SPORTIAL CLUB'DA REFORMER PİLATES PROGRAMLARI

Reformer pilates nedir? dediğinizde özel tasarlanan aletlerle yapılan, vücudunuzun hem esnemesini hem de gevşemesini sağlayarak kaybettiğiniz enerjiyi size geri kazandıran egzersiz hareketleri  şeklinde tanımlandığını görebilirsiniz. Bu egzersizler aynı zamanda gün boyu zinde kalmanıza da  olanak sağlıyor. Sportial Club Fitness Salonu, reformer pilates programlarında oldukça titiz ve hassas bit tutum izlemeyi tercih ediyor.  Ancak aletli pilates derslerinden önce nefes eğitimi alarak karın kaslarını çalıştırmanız gerekiyor. Her iki eğitim kapsamında da Sportial Club Spor Salonu hocalarımızın eşsiz deneyimlerinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca dersi almak isteyen kişilerin herhangi bir kalıtsal hastalık veya bedensel problemlerinin olup olmadığına dair eğitmenlerimize doğru bilgi vermesinin üzerinde duruyor. Çünkü vücudun değişik bölgelerinde yaşanabilen omurga ve eklem sorunlarına karşın doğru çözümler sunmayı ve ona göre yol izlemeyi amaçlıyor. Kartal Fitness ve Maltepe Fitnes Salonu bünyesinde verilen derslerde, kas dayanıklılığı, kas kuvveti, denge, laktat toleransı gibi her sporcu için hayati derecede önem taşıyan temel stabilizasyonlar üzerine gidiliyor. Reformer aletinin son derece esnek olması dolayısıyla standart pilatese nazaran çeşitli varyasyonlar yapılabiliyor. Oturma, ayakta durma, ayak çubuğunu itme, omuz başlığını tutma,  kayışları çekme, baş aşağı ya da yana doğru olarak birbirinden farklı formlarda egzersiz yapılabiliyor. Başka bir deyişle, reformcu vücudunun birçok bölümünü şık ekipmanlar sayesinde çeşitli yöntemler bazında eğitebiliyor.

sportial-kartal-reformer-aletli-pilates
NEDEN SPORTIAL CLUB REFORMER PİLATES?

Sportial Club Dragos, reformer pilates derslerinde sporcuların beklediği verimi alabilmesi adına fark yaratmayı hedefliyor. Derslerde pelvik taban kaslarınızla birlikte alt karın kaslarınız güçlendirilerek fit bir görünüme kavuşmanız sağlanıyor. Özellikle hamilelik sonrası gelenler programdan son derece memnun kaldıklarını belirtmekten geri durmuyor. Ayrıca aletli pilates sayesinde bel ağrılarınız için de ideal çözümler bulabilirsiniz. Omurgaya destek veren kasları güçlendirmesi sebebiyle duruşunuz kendiliğinden dikleşmeye başlıyor. Böylece hatalı duruş alışkanlıklarınızdan da kendiliğinizden uzaklaşıyorsunuz. Ayrıca reformer makineleri bel, sırt ve boyun kaslarını da çalıştırdığından, vücutta hem bel hem de boyun fıtığı oluşturma riskini en aza indiriyor. Bunun bedeninizin zihninizle olan bağlantısını güçlendiriyor. Konsantrasyon yeteneğinizi geliştirerek önce zihninizi sonrasında da bedeninizi kaygı ve stresten arındırıyor. Sportial ekibi, reformer pilateste düzenli ve doğru beslenme ilkelerini bir araya getirerek, kısa sürede daha iyi hissetmeniz bir yana bedeninizdeki yenilenme sürecinde de rehberiniz olarak daima yanınızda yer alacak.

SPORTIAL CLUB REFORMER PİLATES PAKETLERİ

Bütçe dostu fiyatlar çerçevesinde reformer pilates dersi alarak kaslarınızı güçlendirmek istiyorsanız doğru adrestesiniz. Sportial Club ekibi olarak, Dragos spor salonu ve Kartal Spor salonu bünyesinde özel ders kategorisinde uzman hocalarımız rehberliğinde reformer pilates eğitimi veriyoruz. Eğitim programlarımızda sporcularımızın sağlığını ön planda tutup titizlik esasıyla hareket ederken, ödeme anlamında da müşterilerimize kolaylıklar sağlamayı ihmal etmiyoruz. Reformer pilates fiyatları paketleri kapsamında kredi kartına taksitli ödeme imkânı sunarak, yılın belirli dönemlerinde de indirim ve kampanyalar düzenliyoruz. Ders paketleri arasından 10’lu, 20’li, 30’lu, 40’lı ve 50’li olarak istediğiniz gibi tercih yapabilirsiniz. Detaylı bilgi için web sitemizin iletişim bölümünden bize ulaşabilirsiniz.