Hakkımızda

Hakkımızda

Sportial Fitness & Fight Academy Dünya Şampiyonu ve ülkenin en sevilen yarışma programlarından biri olan Survivor Şampiyonu, milli boksör Adem Kılıçcı ve Olimpiyat 2.si milli boksör Atagün Yalçinkaya önderliğinde Ekim 2019’da spor alanında farklı bakış açısı ve yenilikçi vizyonu ile faaliyetlerine başladı.

Sportial Club olarak öncelikli hedefimiz sporu 7’den 70’e tüm bireylerin yaşam felsefesi haline getirerek, aslında yaşamın bir parçası olarak sağlıklı bir toplum için adım atmaktır. Her yaştan sporcu, spor yapmak isteyen ve sporla iç içe yaşayan bireylerin buluşma merkezi olmasını hedeflediğimiz Sportial Club, sporun ulaşılabilir ve sağlıkla yapılması konusuna özen gösteriyor.

Sportial Club’da Spor

Fitness, Fight Academy, Basketbol, Crossfit, Spa & Masaj, Stüdyo dersleri, Zumba, Reformer Pilates, Spinning, Personal Training, Yoga ve çok daha fazla alanda, profesyonel ve sertifikalı eğitmenler eşliğinde Sportial Club’da bulunan eğitimlerden faydalanmak isteyen herkesi bekliyoruz. Ayrıca Maltepe şubemizin yanı sıra, Kartal şubemizde hizmetlerimize ek olarak kapalı havuzumuz bulunmaktadır. Kapalı havuz hijyen koşullarına uygun hizmet vermekte ve düzenli olarak kontrol edilmektedir.

Sportial ClubMaltepe‘de 3300 m²’lik ve Kartal’da 3500 m²’lik özel ve geniş bir alana sahip ikinci şubesiyle sportif koşullara uygun modern tasarımı, ferah konforu ve sunduğu premium ayrıcalıkları ile Anadolu Yakası’nın en prestijli sağlıklı yaşam merkezi olarak hizmet sunmaktadır. Şubelerin kolay ulaşılır olmaları, yüksek kapasitede spor severe hizmet etmesi ve üyelerine sunduğu ayrıcalıkları ile farklılık yaratmaktadır.

 

Çocuklarımızı da unutmadık!

 

Sportial Club şubelerimizde bizim için en önemli ve en değerli katılımcılar çocuklarımızdır. Ağaç yaşken eğilir diyoruz ve çocuklarımızın sporla bir arada olmaları ve keyifle spor yapmalarını sağlamak üzere çocuklara özel boks, teakwondo, aikido, jimnastik, dans, bale gibi spor aktiviteleri sunuyoruz. Bu aktiviteleri de hem spor branşı konusunda deneyimli, hem de çocuk gelişimi konusunda uzman ve sertifikalı eğitmenlerimiz eşliğinde verilmesine özen gösteriyoruz. Çocuklarınızın sizinle birlikte spor salonunda zaman geçirmesi, sizi görerek spora teşvik edilmeleri çok önemlidir. Sevdikleri spor dalında keyifli zaman geçirmeleri, eğlenirken spor disiplini kazanmaları yaşamları boyunca onlara katkı sağlayacaktır. Belki sporu yaşamlarının odak noktası haline getirecek ve ülkemizi temsil eden birer sporcu olmak üzere yola çıkacaklardır. Bunu teşvik eden ilk spor klüpleri olmak bizim için ayrıcalıktır.

 Sportial Club ile Spor Bir Yaşam Tarzı Olacak

Sağlıklı bir yaşam için öncelik sağlıklı şekilde ve temiz bir ortamda spor yapmaktır. İdeal kilonuzda olmak, vücudunuzu en faydalı şekilde çalıştırmak, bağışıklığınızı güçlendirmek ve bilinçli spor yapmanız için kaliteli bir ortamda bulunmanızı sağlıyoruz. Yaz kış, mevsim fark etmeden ferah ve temiz bir salonda spor yapmanız, koronavirüs nedeniyle çekinmeden gelebileceğiniz hijyenik bir ortamı sizlere sunuyoruz. Spordan kopmadan, sağlıklı şekilde bireysel antrenörlerle ya da grup dersleri ile size özel ve sizin yapınıza uygun bir antrenman planlaması ile yola çıkıyoruz. Sporu bir yaşam tarzı haline getirmenizi sağlamak, spor yapan diğer bireylerle bir arada olmanızı desteklemek ve bir spor klübünün tüm keyfini her açıdan yaşamanızı sağlamak için Sportial Club olarak iki ayrı şubede aynı kalitede sizlerleyiz.

Sportial Club bünyesinde hizmet veren tüm eğitmenlerimiz kendi alanlarında uzman, tüm eğitimlerini almış ve yeni eğitimleri almaya devam eden, sertifikalı ve deneyimli spor eğitmenlerinden oluşmaktadır. Odak noktamız spor yapmak isteyen bireyler olduğu için eğitimlerimize değer veriyoruz.

Spor yapmak isteyen herkes için en uygun fiyatlarla hazırladığımız üyelik programları için bizimle iletişime geçebilirsiniz.