Sportial Logo Yeni Final
YOGA
YOGA NEDİR?

Yoga nedir? Diye sorduğunuzda Hindistan’ın eski dili olan Sanskritçe’de bütünleşme anlamına geldiğini görebilirsiniz. Başka bir deyişle akıl, beden ve ruhun bütünleşmesiyle yapılan bir aktivite şeklinde de tanımlanabilir. Yoga 1900’lü yılların başında Amerika’ya sonrasında da Avrupa’da yaygınlaşarak günümüzdeki halini almayı başarmıştır. Üstelik yoga, duruş ve nefes odaklı bir prensip olarak bu iki yapı taşının üzerine inşa edilmiştir. Aynı zamanda uygulama açısından pek çok farklı teknikle birlikte disiplin içeriyor. Bu sebeple de çeşitli alanlara hitap ediyor.

 
SPORTIAL CLUB YOGA DERSLERİ

Sportial Club Dragos şubemizde yoga eğitimleri stüdyo dersleri kategorisinde veriliyor. Diğer aktivitelere göre daha hafif bir tempoda tutulan yoga derslerimize Dragos Fitnessve Kartal Fitness salonlarımızda katılım sağlayabilirsiniz. Yoga kişiden kişiye farklılık gözetebilen ve zamanla sonuç veren aktivitelerden biridir. Derslerde kendi bedeninizi keşfetmeniz amaçlanıyor. Grup derslerimizde sizlere alanında sertifikalı ve uzman eğitmenlerimiz eşlik ediyor. Hareketleri yanlış yapmamanız ve tüm hatlarıyla doğru öğrenebilmeniz adına da sizleri yönlendirmekten ve her adımınızı takip etmekten geri durmuyor. Sportial Club yoga dersleri sayesinde duruş bozukluklarınızı düzeltebilir, sağlıklı yeme alışkanlığı kazanabilir, stresten uzaklaşabilir ve uyku düzeninizi dengeleyebilirsiniz. Ayrıca gücünüzü artırabilir ve duygusal yaşamınızda da daha pozitif bir bakış açısı yakalayabilirsiniz. 

SPORTIAL CLUB YOGA PAKETLERİ

Bütçe dostu fiyatlar çerçevesinde yoga dersi alarak, ruh ve beden sağlığınızı dinginleştirmek istiyorsanız doğru yere geldiniz. Dragos Spor Salonu ve Kartal Spor Salonu bünyesinde haftanın bir günü verilen saat 20.00’da başlayan derslerimize kayıt yaptırabilirsiniz. Yoga paketleri kapsamında katılımcılarımıza kredi kartına taksit imkânlarının yanı sıra yılın belirli dönemlerinde indirim ve kampanyalar düzenlemeyi de ihmal etmiyoruz. Ders paketleri hakkında detaylı bilgi almak için https://www.sportialclub.com/uyelik-tipleri adresinden tüm üyelik tiplerini inceleyebilir ve bizimle iletişime geçebilirsiniz.