Sportial Logo Yeni Final

Spor her yaştaki insan için çok önemlidir. Kişiler, yaşlarına, vücut yapılarına ve ilgi duydukları spor alanına göre branş seçimi yaparak, eğitim alabilmektedir. Anadolu yakası kick boks salonu olarak hizmet veriyor ve günümüzde, insanların en çok yapmak istedikleri, kick boks kurslarını veriyoruz. Anadolu yakası kick boks kursu uzman eğitmenlerimiz tarafından verilmekte ve kişiye göre programlar yapmaktayız. Kick boks kurslarımızda, tüm sporcularımıza, savunma ve geliştirme tekniklerini gösteriyoruz. Salonlarımızda, her yaş grubu çalışmalar yapabilmekte, uzmanlarımızın gözetiminde, hem vücut gelişimlerini hem de teknikleri öğrenme süreçlerini devam ettirebiliyorlar.

İstanbul Anadolu Yakası Kick Boks Salonları

Sportial Club olarak İstanbul Anadolu yakasında, kick boks ve diğer spor türleri ile ilgili eğitimler veriyoruz. Özel kick boks kursualmak isteyenler, Kartal ve Maltepe’de bulunan salonlarımızı ziyaret edebilirler. Özel kurs seçeneklerimiz vardır ve eğitmenlerimiz, birebir özel dersler vermektedir. Anadolu yakası spor salonu hizmetlerimiz ile herkesin belirli alanlarda spor yapmasını hedefliyoruz. Spor salonlarımızda vermiş olduğumuz kick boks kurslarımızın tamamı, alanında uzman kişiler tarafından verilmektedir.

Bayan sporcular için bayan eğitmen seçme seçeneği sunuyor ve çalışmalarını daha rahat yapmalarını sağlıyoruz. Anadolu yakasında, kick boks kurslarının en iyi şekilde verilmesini, tüm kursiyerlerimizin, başarılı birer sporcu olmalarını istiyoruz. Bunun için tüm eğitimlerimiz, başlangıç seviyesinden başlamakta ve ileri seviyeye doğru ilerletilebilmektedir. Spor salonlarımıza üyelik işlemleri, 3, 6 ya da 12 aylık programlara göre yapılabiliyor.

Anadolu Yakası Kick Boks Kursları

Kick boks kursu yetişmiş ve tecrübeli kişiler tarafından verildiğinde, hedefine ulaşılabilecek ve sporcunun kendisini kısa sürede yetiştirmesi sağlanabilecektir. Maltepe kick boks kursu için bilgi almak, kayıt yaptırmak isteyenler, Maltepe spor salonumuzu ziyaret edebilir ve uzmanlarımız ile görüşebilirler. Kartal kick boks kursu eğitimlerimizin tamamını da Kartal spor salonumuzda her zaman uzman ekiplerimiz ile sunuyoruz. Kick boks kurslarına kayıtlarını yaptıranlar, kendileri için oluşturulan programlara göre eğitimlerine hemen başlayabilirler. Eğitimler, sporun tanıtımı ve başlangıç seviyesi ile başlamaktadır.

Eğitmenlerimiz, tüm konularda hassastır ve sporun tüm inceliklerini göstermeye çalışmaktadır. Ders programlarımız içerisinde, doğru yumruk oluşturma, vücut manevralarının doğru yapılması, eğilme, kalkma, bileklerin ve kolların kullanımı gibi tüm detaylar yer alıyor. Vücut dayanıklılığının artırılabilmesi için her zaman çeşitli egzersizlerin yapılmasını sağlıyoruz. Kick boks branşında, tamamlayıcı olan tüm seçenekleri kullanabilmek için eğitimlerimizi her zaman uzman eğitmenler ile veriyoruz.

Anadolu Yakasında Aradığınız Kick Boks Kursu Ve Salonu Sportial Club!

Kick boks kursları için Sportial Club olarak bizi tercih edenler, profesyonel hizmet alacaklarını bilmektedir. Sportial Maltepe spor salonu kurs programlarımız, yaş gruplarına göre yapılmaktadır. Her yaş grubu ile çalışmalar yapabildiğimiz için küçük yaşlarda kick boksçu yetiştirmeye başlıyoruz. Sportial Kartal spor salonu hizmetlerimizde, spor ile ilgilenmek isteyen herkese, istedikleri her türlü bilgiyi veriyor ve uzman kadromuz denetiminde istedikleri sporları yapmalarını sağlıyoruz. İstanbul Anadolu yakasında yaşayanlar, iyi bir kick boks kursu alabilecekleri yer araştırmalarını yaparken, Sportila Club spor salonlarımızı tercih edebilirler. İnsanların, yapmak istedikleri spor türlerine göre profesyonel eğitimler veriyor ve sporu daha çok sevdirmeye çalışıyoruz. Kick boks kursları için çocuklardan, yaşlılara kadar herkes hizmetlerimizden faydalanabilirler. Spor salonlarımızda, tüm eğitimlerimiz, oluşturulan gruplar halinde ya da özel hoca eşliğinde birebir olarak verilmektedir. Seçmiş olduğunuz, kurs türüne ve süresine göre fiyat seçenekleri oluşmaktadır. Kick boks kurslarına katılmak isteyenler, üyelik oluşturarak, indirimli fiyat seçeneklerimizden faydalanabilmektedir.